Künye

Haber Sitesi adına
İMTİYAZ SAHİBİ 
Eğitim Haberci sitesi eğitim alanında 13 yıldır hizmet veren bir sitedir.Eğitim Haberci sitesinin amacı öğretmen,öğrenci ve velilerimize bilgi paylaşımı olmakla birlikte Milli Eğitim Bakanlığı duyuru ve haberleri ile eğitim sendikalarının basın açıklamalarını yayımlamaktır.İçerik olşturan eğitimciler bunu kamusal hizmet olarak görmektedirler.

İLETİŞİM

egitimhaberci@gmail.comYAYIN İLKELERİMİZ

egitimhaberci.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. egitimhaberci.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. egitimhaberci.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN;
egitimhaberci.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. egitimhaberci.com sitesinde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidilebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden Egitimhaberci.com hukuken sorumlu değildir. egitimhaberci.com sitesine girilen herhangi bir kullanıcı bilgisi gizlidir ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Bu sebeble, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, egitimhaberci@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.


Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu