Okul müdürü kendisine özel tuvalet yaptırdı

Düzce'de bir lisede gerçekleşen olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Okul müdürü S.A.Ç. kendisine özel tuvalet yaptırdığı iddia edildi. İşte çok konuşulan o fotoğraf...

Okul müdürü kendisine özel tuvalet yaptırdı
Okul müdürü kendisine özel tuvalet yaptırdı Admin

Düzce'de bir lisede gerçekleşen olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Okul müdürü S.A.Ç. kendisine özel tuvalet yaptırdığı iddia edildi.  İşte çok konuşulan o fotoğraf...

'Müdür WC'

Çok sayıda kullanıcı tarafından yorum yapılan fotoğrafta, tuvaletin kapısında renkli bir tasarımın üzerine "Müdür WC" yazılması dikkat çekti.

Binlerce kez paylaşılan görüntü ile ilgili iddialara okul yönetiminden henüz açıklama gelmedi. 

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise iddiaların gerçeği yansıtmadığı savunuldu.

Açıklamada "Adı anılan okulumuzun tuvaletlerinde tadilat yapılmamış, fiziki ortam iyileştirme çalışmaları kapsamında okulun bütün kapılarına giydirme yapılmıştır. Okul idaresinin ve rehberlik servisinin bulunduğu katta ortak kullanılan tuvalet kapısına, ilgili firma tarafından sehven yapılan 'Müdür WC' baskısı, okul müdürümüz tarafından fark edilmiş, ivedilikle kapı giydirmesi sökülmüş, gerekli düzeltme yapılmıştır. Çeşitli mecralarda müdürlüğümüz ve okulumuz aleyhine yapılan söz konusu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

Bu arada İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan bir diğer yazılı açıklamada da , Milli Eğitim Bakanlığı tarafından konunun ayrıca araştırılması talimakı verildi verildi.

Açıklamada, "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından konuyu incelemek üzere eğitim müfettişlerimiz görevlendirilmiştir" ifadesine yer verildi.

OKUL MÜDÜR WC DÜZCE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu