Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Admin

 

Modern haşema denildiği zaman ilk akla tesettür giyin gelir. Erkekler ve kadınlar için farklı formlarda üretilmiş olan modern haşema modelleri rikralı kumaşlardan su geçirmez özelliktedir. Çabuk kurumaları ve bedene yapışmamaları satın alırken özellikle istenilen özellikler arasında yer alır.   Haşema modelleri ilk üretildiğinde sadece kadınlar kullanırken şimdilerde ise spor yaparken kadın ve erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.  Haşema modelleri diz altına kadar uzun olan şort ve rahat tarzı bir tişörtten meydana gelir.  Kadın haşema modelleri ise bone uzun tunik alt eşofman olmak üzere 3 parçadan oluşur.

Haşema Modelleri

Kumaş kalitesi haşema modelleri seçilirken kumaşın kalitesi olması gerekir. Rahat hareket için önemli bir ayrıntıdır.  Haşema modellerin de kumaş vücuda zarar vermemeli ve sürtünmeye bağlı tahriş konusu olmamalıdır.  Çabuk kurumalı çabuk kuruması hem sağlık bakımından hem de bedene sarıp hatları belli etmemesi bakımından önemlidir.

Haşema Modellerinde Temizlik ve Bakım Nasıl Olmalı

Haşema ya da mayo modelleri üstten çıktıktan sonra hemen durulanmalı ve tuzdan arındırılması gerekir. Deterjan gibi kimyasal ürünler kullanılması yerine su ve sabunla yıkanması uygundur. Haşema yıkandıktan sonra sıkma ve kuru temizleme yaptırılmadan asılarak kurutulur. Fazla güneş almayan yerlerde kurutmak gerekir. Aşırı bir şekilde güneşin maruz kalması haşema modellerinde erken solmasına lastiklerin bozulmasına ve tahrip olmasına neden olur. Birbirinden farklı haşema modellerini https://www.ihvan.com.tr/hasema sitesinden alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu