KONYAALTI BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

Konyaaltı Belediyesi’nin, çocukların yaz tatili boyunca kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği yaz spor okulları başladı.

KONYAALTI BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI
KONYAALTI BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI Admin

ANKA-Konyaaltı Belediyesi’nin, çocukların yaz tatili boyunca kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği yaz spor okulları başladı. 

Belediye’nin her yaz, 7 ile 15 yaş aralığındaki çocuklara yönelik düzenlediği yaz spor okulları kapılarını açtı. Futbol, basketbol, hentbol ve tenis olmak üzere dört branşta eğitim imkanı sunan yaz spor okulları, 26 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Çocuklara yönelik sundukları hizmetlerin kendilerini mutlu ettiğini belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, yaz tatillerini spor okullarında değerlendiren çocukların başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini diledi. Esen, ‘’Yaz spor okullarımız, çocuklarımız için çok iyi bir fırsat. Hem eğlenip, hem de en az bir spor branşını öğrenerek tatillerini değerlendiriyorlar. Kendileri ve ailelerinden aldığımız olumlu geri dönüşlerden de çocuklarımıza ne kadar faydalı olduğunu anlıyoruz. Çocuklarımız için en iyisini yapmaya devam edeceğiz’’ açıklamasını yaptı.

Tenis antrenörü Muhammet Çalışkan ‘’Çocuklar hem yaz tatillerini boş geçirmiyorlar, hem de sosyalleşiyorlar. Spor aktiviteleri çocukları kötü alışkanlıklardan ve telefon/tablet bağımlılığından da uzak tutuyor. Belediyemizin bu tür etkinlikler yapması çocuklar ve yetişkinler için çok faydalı oluyor. Belediye Başkanımız Semih Esen’e teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu. 

Futbol kurslarında oldukça iyi bir teknik eğitim aldığını, üç sene önce de Konyaaltı Belediyesi yaz spor okullarına katıldığını belirten Hilmi Ata Şifa ise “Kurslara katılmadan önceki durumum ile şimdiki durumum arasında oldukça fark var. Burada aldığım eğitimle iyi bir gelişim gösterdiğimi düşünüyorum. Bize bu imkanı sağladıkları için Belediye Başkanımıza teşekkür ederim’’ dedi.

 

Konyaaltı belediye yaz okulu spor Konyaaltı Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK