Bocchi

Bocchi

Bocchi
Bocchi Admin

 

Bocchi Lavabo, banyodaki en önemli ürünlerden biridir ve çeşitli tasarımlara sahiptir. Renk, malzeme ve tasarım gibi birçok açıdan farklılık gösteren lavabolar, zarafet, estetik veya amaca yönelik olarak tasarlanmaktadır. Banyoyu hijyenik ve düzenli bir lavabo yaparak odayı geniş ve ferah hale getirebilirsiniz. Lavabo çeşitlerinde çanak lavabolar, alttan veya tezgah üstü lavabolar, köşe lavabolar ve raflı lavabolar bulunmaktadır. Avrupa tarzı tuvalet ve klozetler banyo dekorasyonunda en önemli noktalardan biridir ve banyoya şıklık katabilir. Klozetler, banyonun boyutlarına ve banyo için en iyi tasarıma sahip olana göre seçilir. Duvara monte ve zeminde duran iki ayrı tuvalet, dairesel veya dikdörtgen bir tasarıma sahiptir. Şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olan BocchiTuvalet modeli, çok çeşitli tat ve lezzetlere sahiptir. Bu seramik klozetler, kolay temizlenmeleri ve dayanıklılıkları ile etkileyicidir.

Bocchi Seçimi 

 

Tüm bu modelleri sunan lavabo markası Bocchiher eve uygun tasarımıyla öne çıkıyorBocchi, bölgenin farklı atmosferlerini yansıtan çeşitli renk ve desenlerde ferah, konforlu ve ferah bir lavabo. Bu lavabolar çeşitli boyut ve tiplerde gelir ve her banyo için uygundur. Banyonuzu tasarlarken ve lavabo seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. Doğru lavabo seçimi bu konulardan biridir. Bu seçenekler, lavabonun kullanım amacına, derinliğine, malzemesine ve genişliğine bağlıdır. 

Bocchi Çeşitleri 

 

Mutfakta kullanılan lavabo, banyo lavabosunun yanı sıra kullanım kolaylığı sağlamak için hem lavabo hem de damlama tepsisi ile donatılmıştır. Bazıları mermer model olan lavabolar genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bunun dışında tezgâh üstü eviye, alttan eviye, alttan eviye, çift gözlü eviye gibi birçok model bulunmaktadır. https://www.masseyapi.com/marka/bocchi sitesinden bocchiürün ve çeşitlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK