EĞİTİM-İŞ SAKARYA ŞUBESİ AÇILDI

Eğitim İş Sendikasından yapılan yazılı açıklamada;

EĞİTİM-İŞ SAKARYA ŞUBESİ AÇILDI
EĞİTİM-İŞ SAKARYA ŞUBESİ AÇILDI Admin

Şube yeter sayısına ulaşarak emek mücadelesinde sendikamıza yeni bir heyecan ve güç kazandıran Sakarya Şubemizin yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdik. 
Açılış törenine, Genel Başkanımız Kadem Özbay, Genel Sekreterimiz Cengiz Sarıyer, Genel Mali Sekreterimiz Genel Örgütlenme Sekreterimiz Şenol Eyüboğlu, Genel Basın Yayın ve Uluslararası İlişkiler Sekreterimiz Emine Çalık ve Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, Sakarya Şube Başkanımız Yasemen Tomak ve şube yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı. 
Genel Başkanımız Kadem Özbay, “Sakarya’nın şube yeter sayısına ulaşmasında gösterdikleri çabadan dolayı başta Şube Başkanımız olmak üzere tüm yönetimimize ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. Aramıza yeni katılan üyelerimizden aldığımız güçle, daha önce olduğu gibi, bundan sonra da Cumhuriyet Devrimlerinin kazanımlarını sahiplenmeye ve yüceltmeye; sınıfsal haklarımızı geliştirerek, kazanımlarımızı her türlü sömürüye ve saldırıya karşı savunmaya devam edeceğiz. Sakarya Şubemizin, almış olduğu sorumluluk ve görevi hakkıyla yerine getireceğine inanıyor, başarılar diliyoruz” dedi.

EĞİTİM İŞ SAKARYA ŞUBE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu