Rusya'da eğitim

Rusya'da eğitim

Rusya'da eğitim
Rusya'da eğitim Admin

 

Ülkemizde birçok öğrenci eğitimlerini Yabancı ülkelerde tamamlamayı planlıyor. Rusya vermiş olduğu kaliteli eğitim ve Türkiye ile denklik imkanı sayesinde birçok öğrenci tarafından tercih edilen ülkelerin başında geliyor. Rusya'da eğitim almak isteyen öğrenciler Rusya'nın eğitim koşulları ile birlikte öğrenciler için sunmuş olduğu sosyal yaşam hakkında da bir araştırma yapmayı istiyor. Tüm bu süreçte Rusya'da eğitim ile ilgili en güncel ve en donanımlı bilgilere Despa Danışmanlık bünyesinde ulaşabilirsiniz. Hangi alanda eğitim almak istediğiniz hakkında Despa danışmanlarıyla taleplerinizi paylaştığınızda süreç hakkındaki en net bilgilendirmeleri edinebilirsiniz.

Birçok öğrencinin eğitim sürecinde tercihi Rusyada üniversite okumak oluyor. Rusya'yı tercih etme nedenlerinin başında istenilen Bölümü sınavsız okul olarak okuma hakkı geliyor. Öğrenciler Rusya'da istedikleri bölüme sınavsız olarak giriş yapabiliyor. Aynı zamanda Rusya'da okudukları bölüm Her ne olursa olsun aynı bölüm üzerinden Türkiye'ye sınavsız yatay geçiş hakkı sunuluyor. Ve tüm bölümler Türkiye'de denklik sahibi olarak yer alıyor. Eğitiminize dair gelecek sürece Rusya'da planlıyorsanız başvur aşamasından itibaren sürecin en doğru ve en hızlı şekilde ilerleyebilmesi için Despa ve Danışmanlık bünyesinde sizlere hizmet veriliyor.

Rusya'da Tıp okumak

Rusyada Tıp okumak isteyen tüm öğrenciler için oldukça kolay imkanlar sunuluyor. Hazırlık eğitimi ile birlikte toplam 7 yıl sürecek olan tıp eğitiminin başvur aşamasından konaklayacağımız alanların belirlenmesi ne kadar her bir detay için Despa danışmanlık tarafından sizlere sunulan hizmetten faydalanabilirsiniz. Sizin adınıza gerekli tüm yazışmaların eksiksiz ve en hızlı şekilde yapıldığı bu hizmet kapsamında Sizlerde Rusya'da bir Tıp öğrencisi olabilirsiniz.

Aynı zamanda Rusyada diş hekimliği okumak isteyen Her bir öğrenci için lise diploması ile sınavsız bir giriş imkanı sunulmaktadır. Lise diploma notunun bu başvuru aşamasında hiçbir önemi bulunmamaktadır. Lise eğitiminizi tamamladıktan sonra Despa danışmanlık ile iletişime geçerek Rusya'da diş hekimliği fakültelerine giriş yapabilmek hakkını elde edebilirsiniz.

Rusya'da almış olduğunuz tüm üniversite eğitimleri karşılığında ülkemiz denklik sahibidir. Rusya'da almış olduğunuz tüm diplomaları ülkemizde de kullanarak mezun olduğunuz fakülte doğrultusunda çalışmalarınızı Türkiye'de sürdürebilirsiniz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Öğretmenler bu sefer Çayırova'dan seslendi: Emekçilerin kayıpları giderilmeli
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu
Eğitim İş Sakarya Şubesi üyeleri piknikte buluştu