Kadın Eşofman Altı

Eskiden kadın eşofman altı sadece spor yapılırken ya da yürüyüşe çıkarken kadınların olmazsa olmazıydı.

Kadın Eşofman Altı
Kadın Eşofman Altı Admin

 

Eskiden kadın eşofman altı sadece spor yapılırken ya da yürüyüşe çıkarken kadınların olmazsa olmazıydı. Ama günümüzde kadınlar neredeyse gündelik yaşamlarının her karesine eşofman altını taşımaya başladılar diyebiliriz. Esnek dokusu ile hareket kabiliyetini engellemeyen ve kullananın üzerinde hafifliği ile varlık hissettirmeyen bu giysi parçası rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır.

Yalnızca spor yaparken değil, gündelik yaşamda, alışverişte, dershanede, arkadaşlarla kafede vakit geçirirken her yaştan rahat olmayı seven hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Giy çık giyim tarzı ile yaşamın tam ortasında kendine yer edinmiştir.

Kadın Eşofman Altı Modelleri

Kadınlar renk sınırlaması olmadan eşofman tercihi yaparken, siyah, beyaz v e gri renkleri mutlaka dolaplarından eksik etmemektedirler. Çeşitli kalınlıkta ve modelde bluzlar ile kombini kolay olan eşofmanlar klasikleşmeye başlamışlardır.

Bedene oturan kesimde olanları salaş sweatler ile uyumlu olduğu kadar, top crop atletler, bodyler ile de oldukça şık ikililer oluşturmaktadır. Sonsuz sayıda kombin oluşturma olanağı yaratmaktadırlar. Bol olan modeller de paça kesimi, kalçaya oturuşu, paça lastiği gibi detaylar ile farklı kesimlerde hanımların beğenisine sunulmaktadır. Beğeneceğiniz kadın eşofman altı modeli için https://www.upup.com.tr/kadin-esofman-alti adresine tıklayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Şampiyonu Adnan Menderes Üniversitesinin AnchorFutbol Takımı Türkiye’yi Dünya Kupasında Temsil Edecek
Türkiye Şampiyonu Adnan Menderes Üniversitesinin AnchorFutbol Takımı Türkiye’yi Dünya Kupasında Temsil Edecek
19 Mayıs’ın 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun
19 Mayıs’ın 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun