CHP Parti Meclisi’nden Salim Coruk’a Kritik Ziyaret

​Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyeleri, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk’u ziyaret etti. Ziyarette İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin, Türkiye’deki birçok belediye ile yaptığı ortak çalışmalar konuşuldu.

CHP Parti Meclisi’nden Salim Coruk’a Kritik Ziyaret
CHP Parti Meclisi’nden Salim Coruk’a Kritik Ziyaret Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyeleri, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk’u ziyaret etti. Ziyarette İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin, Türkiye’deki birçok belediye ile yaptığı ortak çalışmalar konuşuldu.

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gamze TAŞCIER, CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Parti meclis Üyesi Deniz DEMİR, CHP Parti Meclis Üyesi Sema DİNÇER ve CHP Parti Meclis Üyesi Dr. Ayin YAMAN, yerel yönetimlerle başarılı çalışmalara imza atan İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk’u ziyaret ederek birliğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“HER ZAMAN BELEDİYELERİMİZİN YANINDAYIZ”

Görüşmede İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin, belediyeler ile ortaklaşa yaptığı çalışmaların da konuşulduğunu anlatan Salim Çoruk, “Birliğimizde bir çok farklı siyasi partinin iktidar olduğu belediyeler yer arıyor. Bu tablo Türkiye’nin özlediği bir tablo. İç Anadolu Belediyeler Birliği olarak bu ortak siyaseti yakalamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İhtiyaç olduğunda birlik olarak belediyelerimize destek oluyoruz. Gerektiğinde eğitim desteği, araç gereç desteği sağlıyoruz. Her zaman belediyelerimizin olacağız.” dedi.

 “GÖRÜŞ ELİŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Salim Çoruk ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Ziyaretleri için Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum. Çok keyifli bir ziyaret oldu. Birçok konuya değindik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. ” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI  BAŞLATTI
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI