BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZ

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapanış ve 50 Ar-Ge Merkezinin Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Sözlerime başlarken bugün sabah Afyonkarahisar'da meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden 5 öğrencimizin acısını yüreğimizde derinden hissettiğimizi ifade etmek istiyorum.

BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZ
BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZ Admin

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapanış ve 50 Ar-Ge Merkezinin Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Sözlerime başlarken bugün sabah Afyonkarahisar'da meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden 5 öğrencimizin acısını yüreğimizde derinden hissettiğimizi ifade etmek istiyorum. Evlatlarımıza Allah'tan rahmet; yakınlarına, ailelerine ve öğretmenlerine sabrıcemil diliyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bakan Mahmut Özer, Afyonkarahisar'da öğrenci servisinin devrilmesi sonucu hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Özer mesajında, "Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yitirdiğimiz canlarımızın acısını kalbimizde hissediyoruz. Evlatlarımıza Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve öğretmenlerine sabır ve başsağlığı dilerim." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI  BAŞLATTI
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI