Kadın Öğretmen ve Okul Müdürüne Öğrencilerin Gözü Önünde Saldırı

Batman’ın Kozluk İlçesinde bir kadın öğretmen ve okul müdürüne saldırı düzenlendi. Alınan bilgiye göre,

Kadın Öğretmen ve Okul Müdürüne Öğrencilerin Gözü Önünde Saldırı
Kadın Öğretmen ve Okul Müdürüne Öğrencilerin Gözü Önünde Saldırı Admin

Batman’ın Kozluk İlçesinde bir kadın öğretmen ve okul müdürüne saldırı düzenlendi. Alınan bilgiye göre, Kozluk Hürriyet Ortaokulunda öğrencilerin gözü önünde eğitimcilere saldırı düzenlenmiş hakaretler yapıldığı ve tehditler savrulduğu, okulda 30 dakika boyunca sekteye uğradı belirtildi.

Olayı kınadıklarını belirten Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi, “okullarımız ipini koparıp saldırma ihtimali olan mel'unların talim alanı olmamalıdır” şeklinde sert açıklama yaptı. Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi Başkanı Mehmet Ergin, yaptığı açıklamada “Nesillerimizin yetiştirilmesinde tüm gayretini ortaya koyan eğitim çalışanlarımızın her gün bir şiddet haberine maruz kalmasına artık tahammülümüz kalmadı.

7 Ekim perşembe günü Kozluk İlçemiz Hürriyet Ortaokulunda Kadın Öğretmene saldırı ile başlayan olay Okul Müdürü Adem Yorulmaz’a Hakaret ve fiili saldırı ile devam etmiştir. Okuldaki öğrencilerin gözü önünde eğitimcilere saldırı düzenlenmiş hakaretler yapılmış, tehditler savrulmuştur.

Eğitim öğretim Tüm okul da 30 dakika boyunca sekteye uğramıştır. Bu menfur olay aynı gün adli makamlara intikal ettirilmiş ve iki meslektaşımız kendisinden şikayetçi olmuşlardır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI  BAŞLATTI
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI