EĞİTİM İŞ’İN YENİ GENEL BAŞKANI KADEM ÖZBAY KİMDİR?

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da gerçekleşen Eğitim İş 6.Genel Kurulu sonucunda Merkez Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.Merkez Yönetim Kurulu üyelerince görev dağılımı yapıldı.Gerçekleşen görev dağılımında Genel başkanlığa seçilen Kadem Özbay kimdir?

EĞİTİM İŞ’İN YENİ GENEL BAŞKANI KADEM ÖZBAY KİMDİR?
EĞİTİM İŞ’İN YENİ GENEL BAŞKANI KADEM ÖZBAY KİMDİR? Admin

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da gerçekleşen Eğitim İş 6.Genel Kurulu sonucunda Merkez Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.Merkez Yönetim Kurulu üyelerince görev dağılımı yapıldı.Gerçekleşen görev dağılımında Genel Başkanlığa seçilen Kadem Özbay kimdir?

Kadem ÖZBAY'ı 1981 Giresun doğumlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümü mezunu olan Kadem ÖZBAY Mart 2004’de Matematik öğretmeni olarak Bingöl’e atandı, Haziran 2008’de Denizli’ye tayin oldu, şu an da Denizli il merkezinde bulunan Hacı Halil Bektaş Ortaokulunda  görev yapmaktadır. 2005 yılından itibaren sendikal mücadele içerisinde yer alan Kadem ÖZBAY. Eğitim iş Denizli Şubesinde sırasıyla 2011 yılında Özlük Hukuk sekreteri,  2012-2014 ve 2014-2017 dönemlerinde Denizli şube başkanlığı, 2017-2021 döneminde Eğitim İş Genel Merkez Denetleme kurulu başkanlığı görevini yürüttü, 2019 Kasım itibarıyla da ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Denizli şube başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Evli ve bir çocuk babası olan Kadem ÖZBAY Eğitim İş'in 6. Olağan genel kurulunda "Örgütümüzün kuruluş felsefesine daha güçlü sahip çıkmak, emek ve sınıf mücadelesini büyütmek, söylemiyle etkili eylemiyle cesur temsiliyetiyle güçlü bir Eğitim İş’i hep birlikte var etmek için" Merkez Yürütme Kuruluna aday olduğunu belirtti.

EğitimHaberci.com

EĞİTİM İŞ KADEM ÖZBAY GENEL BAŞKAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
ÖĞRETİCİ: ENFLASYON FARKI AYLIK OLARAK ÖDENMELİDİR!
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
EĞİTİM İŞ RİZE ŞUBESİ: KPSS SKANDALINA İLİŞKİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK