EĞİTİM BİR SEN ŞUBESİ TOPLU SÖZLEŞME SONRASI “ÖNEMLİ OLAN SADECE MADDİ KAZANIM DEĞİLDİR”

Eğitim Bir Sen Şubesinden Memur Zammı sonrası atılan mesaj : Önemli Olan Sadece Maddi Kazanım Değildir.Maneviyatını maddiyatla değişen her insan doyumsuzluğun zirvesine koşar..

EĞİTİM BİR SEN ŞUBESİ TOPLU SÖZLEŞME SONRASI “ÖNEMLİ OLAN  SADECE MADDİ KAZANIM DEĞİLDİR”
EĞİTİM BİR SEN ŞUBESİ TOPLU SÖZLEŞME SONRASI “ÖNEMLİ OLAN  SADECE MADDİ KAZANIM DEĞİLDİR” Admin

6.Toplu sözleşme görüşmelerin sonra ermesiyle milyonlarca memura yapılan zam oranları belli oldu. Toplu görüşmelerde Memurlara 2022’nin ilk altı ayı için yüzde 5 + enflasyon farkı, ikinci yarısı için yüzde 7 + enflasyon farkı oldu. 2023’ün ilk altı ayı için yüzde 8, ikinci altı ay için ise yüzde 6 zam yapılacak. Zam oranlarına enflasyon farkları da uygulanacak.

Malatya Eğitim Bir Sen 2 Nolu şubenin sosyal medya hesabından konu ile ilgili ; Önemli olan sadece maddi kazanım değildir. Maneviyatını maddiyatla değişen her insan doyumsuzluğun zirvesine koşar..... " şeklinde atılan mesaj sonrası gelen tepkiler üzerine daha sonra atılan twitt silindi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa akkaş     2021-08-27 Memurun 8 10 katı maaş alan sendika ağlarından daha ne bekliyoruz Son 20 yılda maaşımız yüzde yetmiş beş değer kaybetmiş 2000 1 yılında 40 gram altın alan dokuza bir öğretmen maaşı bugün 10 gram civarına düşmüş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
MEB’İN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SİSTEMİ BİR AN ÖNCE DEĞİŞMELİDİR
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI  BAŞLATTI
EĞİTİM İŞ İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI