>

Tütü Etek

Her kız çocuğunun dolabında muhakkak bir tütü etek vardır. Uç kısımları uçuşan ve hareket özgürlüğü sağlayan bu etekler oldukça da kullanışlıdır.

Tütü Etek
Tütü Etek Admin

 

Her kız çocuğunun dolabında muhakkak bir tütü etek vardır. Uç kısımları uçuşan ve hareket özgürlüğü sağlayan bu etekler oldukça da kullanışlıdır. Her mevsime uygun bir tütü bulunabilir. Kışın soğuk havalarda daha kalın ve pamuklu kumaşlardan yapılmış tütüler kalın opak çoraplarla tercih edilebilir. Yazın sıcak havalarda ise daha ince ve tiril tiril kumaşlardan tasarlanmış tütüler kız çocuklarını şıklıkta yarışa sokabilir. Minnoş babet ayakkabılarla veya sandaletlerle tamamlanabilir. Kışın kalın kazaklarla, yazın ise askılı bluz veya gömleklerle tercih edilebilir.

Her Ortama Tütü Etek

Kız çocuklarının en çok sevdiği kıyafet parçalarından olan tütü etek modelleri her ortamda tercih edilebilir. Günlük hayatta kızlar içlerinde kendilerini prenses gibi hissettiklerinden daha çok giymek isterler. Doğum günlerinde ve partilerde ise anneleri bir telaş sarar. Kendileri kadar kızlarının da oldukça şık görünmelerini isterler. İşte böyle özel günlerde iki katlı olan tütüler tercih edilebilir. Daha parlak, simli olan modeller günün yıldızı yapar kızınızı. Üzerine şık bir bluz veya gömlek giydirilerek kombinlenebilir. Birbirinden tatlı tütülere https://www.breeze.com.tr/tutu-etek-7982 sayfasından ulaşılabilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı