>

Porselen Kalemi Nedir?

Porselen kalemi pürüzsüz bir çizim için önemli bir araç olmaktadır. Isıya, suya dayanıklı olan porselen kalemi çini tasarımcıları tarafından özellikle tercih edilir.

Porselen Kalemi Nedir?
Porselen Kalemi Nedir? Admin

 

Porselen kalemi pürüzsüz bir çizim için önemli bir araç olmaktadır. Isıya, suya dayanıklı olan porselen kalemi çini tasarımcıları tarafından özellikle tercih edilir. Porselen kalemi ile tabakların, bardakların üzerine yazılar yazılmakta ve hatta resimler çizilmektedir. Son zamanlarda moda olan taş boyamayı profesyonel anlamda yapan kişiler çizimlerinde porselen kalemini kullanılır. Kolay kullanımı olan porselen kalemi uzun süreli kullanılır. Porselen kalemi ucu ince olanları ile çok narin çizim yapma imkânı bulunur. Aynı zamanda boyama ve kalın çizgileri için de porselen kalemi mevcuttur. 

Porselen Kalem Kullanımı

Porselen kalem kullanımı geniş alanlara yayılmıştır. Kupa, bardak, tabak, ahşap süsleme, taş boyama gibi farklı alanlarda kullanılmıştır. İnternette her rengi mevcut olan bu kalemlerin fiyatı mümkün olan en minimal düzeyde tutulmuştur. Son zamanlarda moda olan söz fincanı süsleme etkinliği de bu kalemler ile yapılmaktadır. Çizim yaptıktan ya da yazı yazdıktan sonra fırına götürürseniz sonrasında bu bardaklar bulaşık makinesine dayanır duruma gelecektir. Siz de porselen kalem ile güzellikler yaratmak isterseniz https://www.guvensanat.com/porselen-kalemi adresinden güvenle satın alabilirsiniz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı