Sınavlara Girmek İstemeyen Lise Öğrencilerine Örnek Dilekçe

Liselerde Sınavlara Girmek İstemeyen Öğrenciler İçin Dilekçe Örneği

Sınavlara  Girmek İstemeyen  Lise Öğrencilerine  Örnek Dilekçe
Sınavlara  Girmek İstemeyen  Lise Öğrencilerine  Örnek Dilekçe Admin

Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde yapılacak sınavlara yönelik hazırlık, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine bu sınavlara katılıp katılmama hususunda tercih hakkı sunulacak. Katılmayacak öğrencilerin yıl sonu notları birinci dönem notlarına göre belirlenecek.

İşte O açıklama ve dilekçe örneği:

2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde yapılacak sınavlara yönelik hazırlık, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine bu sınavlara katılıp katılmama hususunda tercih hakkı sunulacaktır. Sınavlara katılmak istemeyen öğrencilerin velilerinin bu taleplerini içeren dilekçeleriyle en geç 21 Mayıs 2021 tarihine kadar eğitim kurumu müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekecektir.

Eğitim kurumu müdürlüklerince dilekçeleri alınan ve tercihleri doğrultusunda yapılacak ikinci dönem sınavlarına katılmayacak olan öğrencilerin 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı sonuna ilişkin iş ve işlemleri, birinci dönem notlarına göre tamamlanacak ve bu öğrencilere yönelik başka herhangi bir ölçme ve değerlendirme uygulaması yapılmayacaktır.

Dilekçe örneğini indirmek için TIKLAYINIZ

Lise sınav öğrenci iptal dilekçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da öğrenciler mağdur oldu!
Samsun'da öğrenciler mağdur oldu!
Yüz yüze eğitim yine sınıfta kaldı!
Yüz yüze eğitim yine sınıfta kaldı!