EĞİTİM İŞ:ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Eğitim İş Balıkesir Şube Başkanı Serap Müjdeci Gökgün anneler günü nedeniyle basın açıklaması yayımladı.

EĞİTİM İŞ:ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
EĞİTİM İŞ:ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN Admin

Bugün, dünyanın en saf, en karşılıksız sevgisi olan anne sevgisinin kıymetini tekrar anlamanın, bilmenin ve minnet duymanın günüdür.

Yaşamın ilk anından başlayarak, sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır.

Dünyaya getirdiği çocuğunu, kişiliğinin oluşmasını sağlayarak yaşama hazırlayan kadınlar, böylece toplumun biçimlenmesinde de önemli rol sahibidirler.

Böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenmiş olan kadınların, toplumsal yaşamın her alanında etkinliklerinin artırılması, hak ve özgürlüklerini en iyi biçimde kullanabilmelerinin sağlanması zorunluluktur.

Korona nedeniyle büyük bir çoğunluğumuzun evde kaldığı şu günlerde, kadınların yıllardır görünmez kılınan ev içi emeğinin ne kadar yoğun ve ağır olduğu herkesçe idrak edilmiştir. Anneler Günü'nü tüm bu emeğe, sevgiye, feda edilen yıllara karşı bir teşekküre, şükrana vesile ediyoruz. 

Değeri ölçülemeyen, yaşam deneyimleriyle bize her zaman yol gösteren, dünyayı ve yaşamı sevdiren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin ve tüm kadınların Anneler Günü'nü kutluyoruz.

Eğitim iş Balıkesir Serap Müjdeci Gökgün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da öğrenciler mağdur oldu!
Samsun'da öğrenciler mağdur oldu!
Yüz yüze eğitim yine sınıfta kaldı!
Yüz yüze eğitim yine sınıfta kaldı!