>

Dezenfektan

Salgın ve enfeksiyon hastalıkları insan hayatını olumsuz etkilemeye devam ettikçe temizlik ürünlerinin kullanımı giderek artmakta.

Dezenfektan
Dezenfektan Admin

 

Salgın ve enfeksiyon hastalıkları insan hayatını olumsuz etkilemeye devam ettikçe temizlik ürünlerinin kullanımı giderek artmakta. İnsan sağlığını tehdit eden virüs, bakteri ve mikroplardan kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri sık sık el temizliği yapmaktır. Çeşitli yüzeylere dokunan el, yüzeydeki mikrop ve bakterilerin ağız, göz ve burun yoluyla vücuda girmesine neden olur. İnsan vücuduna giren bakteri ve mikroplar ise çeşitli rahatsızlıkların oluşmasını sağlar. El temizliğinin sık sık yapılması için dezenfektan kullanılmaktadır. Kullanılan ürün özel olarak geliştirilmiştir.

Dezenfektan Sağlığa Zararlı Mı?

El hijyeninin sağlanması için tercih edilen ürün özel olarak geliştirilmiştir. Ürün içerisinde sağlığa zarar verecek maddelere yer verilmemektedir. Virüs, bakteri ve mikropların etkisiz hale getirilmesi için kullanılan ürün sayesinde eller sık sık yıkanmak zorunda kalmaz. Farklı boyutlarda üretilen ürün evlerde, işyerlerinde, toplu taşıma araçlarında, kafe ve restoranlarda kullanılabildiği gibi taşınabilir. Kaliteli dezenfektan kullanımı sağlığa zararlı değildir. Bazı cilt rahatsızlıklarında kullanıldığı zaman yanma ve kaşıntı yapabilir. Kaliteli içeriğe sahip olan ürünler ise cilt üzerinde yanma, kaşıntı ve kızarıklık yapmaz. Aktüel Express ile satın alınan ürünler kaliteli içeriğe sahip olduğu için güvenle kullanılmaktadır.

Dezenfektan Siparişi

Dezenfektan siparişi vermek isteyenler Aktüel Express üzerinden sipariş verebilir. Site üzerinde yer alan ürünler kaliteli ve sağlığa uygundur. El hijyeni için kullanılabilir olan ürünlerle birlikte yüzey temizliği için kullanılan ürünler de bulunmaktadır. Ürünler farklı formlarda kullanıma sunulur. Sprey formdaki ürünler aynı zamanda taşınabilir boyuttadır. Küçük, orta ve büyük boy ürünler farklı alanlarda kullanılabilir. https://www.aktuelexpress.com/sabun-ve-dezenfektanlar sitesi üzerinde yer alan ürünler uygun fiyat aralığına sahiptir. Siparişler kısa sürede hazırlanır ve kargoya verilir. Güvenilir, sağlıklı ve kaliteli alışveriş için Aktüel Express güvenle tercih edilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
ÖĞRETİCİ: VERGİ DİLİM ORANLARI KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN %15’TE SABİTLENMELİDİR
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı