Kozmetikte Neutrogena

Dünya üzerindeki kozmetik markalarının önde gelen isimlerinden Neutrogena pek çok ürün piyasaya sürmektedir.

Kozmetikte Neutrogena
Kozmetikte Neutrogena Admin

 

Dünya üzerindeki kozmetik markalarının önde gelen isimlerinden Neutrogena pek çok ürün piyasaya sürmektedir. En köklü firmalardan bir tanesi olması dolayısıyla geniş bir müşteri potansiyeline sahip olduğu söylenebilir. Krem ve yüz temizleme gibi onlarca farklı sorunla savaşan ürünler sunmaktadır. Etkili formüller kullanmasıyla ve zarar görmüş ciltleri iyileştirmesi nedeniyle insanlar bu markayı tercih ediyor.

Neutrogena Ürünleri

Norveçli balıkçıların da kullandığı bu ürünlerin cilt onarımına etkisi büyüktür. Bakım formülleri zarar görmüş ciltlerde harikalar yaratmaktadır. Temizleyici ürünlerin nem bakımından hayli yeterli oluyor. Temizleyici ürünleri de tene ihtiyacı olan nem desteğini sağlamaktadır. Yaygın olarak kremler ve temizleyicileri müşteriler tercih ediyor. Bunların dışında parfümlü ya da parfümsüz, yağsız ya da SPF’li seçenekler de bulunmaktadır.

İsviçre’de 1930 senesinde kurulan Neutrogena markasını birçok kişi yanlış bir bilgi olarak Norveç kökenli sanmaktadır. Sonradan marka Amerikalı Johnson & Johnson şirketinin parçası olmuştur. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, CC krem, akne temizleyici jeller ve temizleyicileri ile akılda kalıyor. Tüm cilt tipleri için en iyi ürünlere https://www.kozmela.com/neutrogena sayfasından ulaşmak mümkündür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGIN GÜNLERİNDE KÖY ENSTİTÜSÜ MODELİ UMUT OLDU
SALGIN GÜNLERİNDE KÖY ENSTİTÜSÜ MODELİ UMUT OLDU
KÖY ENSTİTÜLERİ’NİN 81. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ
KÖY ENSTİTÜLERİ’NİN 81. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ