>

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü VE CUMHURİYET'İ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir yayımladığı basın açıklamasında devlet madalyasından Atatürk kabartmasının kaldırılmasına tepki gösterdi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü VE CUMHURİYET'İ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü VE CUMHURİYET'İ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ Admin

Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir yayımladığı basın açıklamasında devlet madalyasından Atatürk kabartmasının kaldırılmasına şu ifadelerle eleştirdi;

Devlet Nişanı, Cumhuriyet Nişanı, Liyakat Nişanı'nda bulunan Atatürk kabartmasının çıkarılmasının nedeni Arapların rahatsız olmasıymış. Onları memnun edeceğiz diye madalyalardan Atatürk'ü çıkarmak gerçekten ağır bir durum' ve kabul edilemez  T.C. vurgusu ile , demokratik, laik, sosyal hukuk devleti Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kabartmasından rahatsız olanlar önce kendilerine baksın çağın gerisinde kalmış bir toplum ve zihniyetten biz daha fazla rahatsızız.
Atatürk Kabartmalı Nişandan Rahatsız olan Arap liderleri, üzerinde Haç olan İngiliz Nişanı almak için Dört takla atıyor.Burasi arabistan degil ve onlarin istedigi gibi hareket edilemez. Burasi TÜRKİYE CUMHURİYETİ dır.

EĞİTİM İŞ NEVŞEHİR ŞUBE BAŞKANI İBRAHİM DEMİR DEVLET MADALYASI ATATÜRK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı
Temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı
YİNE BİR KADIN HAYATTAN KOPARILDI
YİNE BİR KADIN HAYATTAN KOPARILDI