AES 6. DÖNEM YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Anadolu Eğitim Sendikası 6. Olağan Genel Kurulunda yeni döneme dair yapıcı önerilerini sunan delegasyon, zorunlu organlarda görev yapacak yöneticileri seçerken de birlik ve beraberlik sergilemiştir.

AES 6. DÖNEM YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ
AES 6. DÖNEM YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ Admin

Anadolu Eğitim Sendikası 6. Olağan Genel Kurulunda yeni döneme dair yapıcı önerilerini sunan delegasyon, zorunlu organlarda görev yapacak yöneticileri seçerken de birlik ve beraberlik sergilemiştir.  Genel kurulun 2. Gününde oy kullanma sürecinin tamamlanması ardından ortaya çıkan tablo, AES in yeni döneminde sorumluluk alacak yöneticilerini belirlemiştir.

Genel kurulun ikinci günü oy kullanma sonrası seçim sonuçlarına göre;

Merkez Yönetim Kurulu Asil Üyeleri:  Mehmet Alper ÖĞRETİCİ, Demet KARAKAYA, Muhammet Ali GEZİCİ, Asel KAYA, Nihat ÖRS, Ayşe URKAYA, Mehmet Ali COŞGUN

Merkez Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Türkan TAMER, Önder KOMPAS, Yusuf CUMA, Ramazan KIRBUĞA, Kevser ÖZİNCE, Ali ÖZGÜL, Dilber ÇELİK

Denetleme Kurulu Asil Üyelikleri: Mustafa ÇELİK, İbrahim ÇINAR, Serat ATAMAN

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Selçuk VAR, Doğan YILMAZ, Selami ALLAHVERDİ

Disiplin Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa YAMAN, Adnan SARISAYIN, Ülgen TEMÜR

Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri: Saim TUNÇ, Kaan BAYRAM, Adil DEMİRBAĞ

AES Üst Kurul Delegeleri:

Adil Demirbağ, Adnan Sarısayın, Ali Özgül, Arif Tekin, Asel Kaya, Aysun Bilge Fenercioğlu, Ayşe Urkaya, Cansel Güven, Cüneyt Şenol, Çetin Bulut, Demet Karakaya, Deniz Canbek, Deniz Kula, Deniz Özkurt, Dilber Çelik, Dürdane Nezhet, Dilber Gezici, Doğan Yılmaz, Emre Bozdemir, Eren Özcan, Esra Öğretici Bektaş, Filiz Keskin, Gazi Gevşek, Güllü Demirbağ, Hale Öğretici, Hasan Karahan, Hayriye Yekeler Karahan, İbrahim Çınar, Kaan Bayram, Kadir Dernekçi, Kamber Dinç, Kenan Taşkın, Kevser Özince, Mehmet Ali Coşgun, Mehmet Alper Öğretici, Mehmet Yanık, Ülgen Temür, Mesut Çetinoğlu, Muhammet Ali Gezici, Mustafa Yaman, Mustafa Çelik, Nihat Örs, Orhan Doğru, Önder Kompas, Ramazan Kırbuğa, Saim Tunç, Selami Allahverdi, Selçuk Var, Serat Ataman, Yusuf Cuma, Yakup Akman, Turan Temel, Türkan Tamer, Ümit Genç, Aykurt Dülgerbaki, Bilal Özhan, Cihan Aykal, Coşkun Uludağ, Esra Şahman, Erkan Deniz, Hacı Kılınç, Hakan Sisli, Hakan Terzioğlu, Hande Gizem Coşgun, İlhan Hotamış, İnan Dilmaç, Kadir Agitoğlu, Kemal Özcan, Mehmet Durgut, Mehmet Karalar, Muhittin Yaman, Mustafa Yılmaz, Mücahit Akın, Özcan Şahman, Selami Yaman, Süleyman Bilgi, Şerife Yılmaz, Ülkü Deniz, Yeşim Kula, Yusufgün Uzkuç, Yüksel Özdemir, Yüksel Say, Zeki Açış, Zeynep Sisli, Ferdi Günay, İsmail Hakkı Aslantaş

Merkez Yönetim Kuruluna seçilen üyelerimizin gerçekleştirmiş oldukları ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı şu şekilde gerçekleşmiştir:

Genel Başkan Mehmet Alper ÖĞRETİCİ, Genel Sekreter Demet KARAKAYA, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali COŞGUN, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Nihat ÖRS, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Asel KAYA, Genel Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri Muhammet Ali Gezici, Genel Basın-Yayın Sekreteri Ayşe URKAYA

Sendikamız zorunlu organlarına seçilen yöneticilerimiz ve üst kurul delegelerimizi kutluyor, yeni dönemde de başarılar diliyoruz.

Anadolu Eğitim Sendikası  

 

ANADOLU EĞİTİM SEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGIN GÜNLERİNDE KÖY ENSTİTÜSÜ MODELİ UMUT OLDU
SALGIN GÜNLERİNDE KÖY ENSTİTÜSÜ MODELİ UMUT OLDU
KÖY ENSTİTÜLERİ’NİN 81. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ
KÖY ENSTİTÜLERİ’NİN 81. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ