PANDEMİDE EL PAS OYNAYANLAR

Pandeminin ilk anlarından itibaren vaka sayıları ortadayken,sırf iş yapıyor gibi görünmek için okullarımızı deneme tahtasına çevirip bir açıp bir kapayan bakanlık ,

PANDEMİDE EL PAS OYNAYANLAR
PANDEMİDE EL PAS OYNAYANLAR Admin

Eğitim İş Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit yayımladığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;Pandeminin ilk anlarından itibaren vaka sayıları ortadayken,sırf iş yapıyor gibi görünmek için okullarımızı deneme tahtasına çevirip bir açıp bir kapayan bakanlık ,27 şubat tarihi itibarı ile bir kez daha bu işi eline yüzüne bulaştırmıştır.

1 Mart itibarı ile okullarda belirli kademelerde yüz yüze öğretime geçileceğini tüm ülkeye duyurmuş ancak yine insiyatif alamayarak topu valiliklere atmış,bugün itibarı ile de valiliklerin yapmış olduğu açıklama ile bu sefer valiliklerde topu bakanlar kuruluna atarak insiyatif almaktan korkmuşlardır.

Kısacası öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bakanlık,valilikler,bakanlar kurulu ve bilim kurulu arasında oynanan el pas oyununda ki topa dönmüştür.

Bir kez daha görülmüştür ki ,biz eğitimcilerin en büyük sıkıntısı pandemi değil,beceriksiz ve insiyatif alamayan yöneticilerdir.

EĞİTİM İŞ KONYA ŞUBE ÖZGÜR ULAŞ YİĞİT PANDEMİ EL PAS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet KÜRTÜL     2021-02-27 Diline sağlık Özgür Başkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB'DEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ETKİNLİK KİTABI
MEB'DEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ETKİNLİK KİTABI
MEB'den, Öğretmenlere, Yöneticilere ve Öğrencilere Özel Rehber
MEB'den, Öğretmenlere, Yöneticilere ve Öğrencilere Özel Rehber