>

Türkiye Birincisi Türkan Demirel'e Eğitim İş’den Ödül

Geçtiğimiz tarihlerde Türkiye birincisi ve Dünya birincisi olan Türkan DEMİREL’e Eğitim-İş Dinar Temsilciliği tarafından ödül takdim edildi

Türkiye Birincisi Türkan Demirel'e Eğitim İş’den Ödül
Türkiye Birincisi Türkan Demirel'e Eğitim İş’den Ödül Admin

Geçtiğimiz tarihlerde Türkiye birincisi ve Dünya birincisi olan Türkan DEMİREL’e Eğitim-İş Dinar Temsilciliği tarafından ödül takdim edildi.

İlçe Temsilcilik Başkanı Fırat ÇELİK: “Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları yarışmasında Türkiye 1.si ve Caribou Matematik Olimpiyatları Ocak Ayı etabında Dünya 1.si olan Türkan DEMİREL öğrencimizin bu başarısı bizleri ve eğitim camiamızı çok mutlu etti. Bütün ümidimizin gençlikte olduğunu düşündüğümüzde öğrencilerimizin bu başarıları onlara güvenmekte ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Öğrencimizin başarısını tekrar tebrik ederek, bu başarılarının devamını dilerim” dedi.

Öğrenci velisi Şemsettin DEMİREL ise “Velisi olarak ve aynı zamanda bir öğretmen olarak bu başarılarından dolayı başta emeği geçen tüm öğretmenlerini, okul idarecilerini tebrik ederim. Bu başarıları ilçemiz Dinar'da son zamanlarda sık duymaya, görmeye başladık.  Bu da eğitim camiası olarak bizleri gururlandırmaktadır. Başarılı öğrencilerimizin ilçedeki tüm yönetim kademelerince desteklenmesi öğrencilerimizi daha da iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Eğitim İş Sendikası da değerli desteklerini sunarak öğrencim-kızım şahşında ailesi olarak bizleri onurlandırmıştır. Eğitim-İş Dinar İlçe Temsilcisi Fırat ÇELİK Beyefendiye ve ilçe yönetimimize bu ince davranışlarından dolayı şükranlarımı sunarım” dedi.

Kaynak:Dinargündem.com

Eğitim İş Afyonkarahisar Dinar Fırat Çelik Türkiye Birincisi Dünya Birincisi Zeka Oyunları Caribou
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramımız mübarek olsun
Ramazan Bayramımız mübarek olsun
GENEL BAŞKAN: `TÜM İSLAM ALEMİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.`
GENEL BAŞKAN: `TÜM İSLAM ALEMİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.`