>

MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV DUYURUSUNU YAYIMLADI

Milli Eğitim Bakanlığı binlerce kişinin beklediği açıklamayı yaptı. MEB tarafından 81 ile gönderilen yazıda tarihler duyuruldu. MEB unvan değişikliği sınavı için başvuramayan adaylar için yeniden başvuru alacağını açıkladı.

MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV DUYURUSUNU YAYIMLADI
MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV DUYURUSUNU YAYIMLADI Admin

MEB unvan değişikliği sınavı ne zaman yapılacak 2021? sorusu yanıt buldu. Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği Ve Yer Değiştirme Atanması suretiyle 6 Aralık 2020 tarihinde yapılması planlanan unvan değişikliği yazılı sınavı için müracaatlar 26 Ekim – 5 Kasım tarihleri ortasında MEBBİS üzerinden alınmıştı. 6 Aralık tarihinde yapılması planlanan MEB Merkez ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği sınavı salgın şartları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

ONLİNE SINAV YAPILACAK

MEB unvan değişikliği sınav tarihi açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı unvan değişikliği sınavı için 81 il merkezinde e-Sınav biçiminde 2-4 Mart tarihlerinde düzenleme kararı aldı.

SENDİKALAR SINAV ÇAĞRISINDA BULUNMUŞTU

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim  Bakanlığı (MEB) Merkez ve Taşra Teşkilatı Unvan Değişikliği Sınavı'nın  güncellenen sınav tarihinin bir an önce yayınlanmasını istemişti. Sendikadan yapılan yazılı açıklamada, unvan değişikliği sınavının en  son 2015'te yapıldığı belirtilerek, Türk Eğitim-Sen'in, sınavın daha fazla zaman  kaybedilmeden yapılması için MEB nezdinde girişimde bulunduğu ifade edilmişti.

İşte resmi yazı:

 
 
MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURU SINAV UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ VHKİ HİZMETLİ MEMUR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramımız mübarek olsun
Ramazan Bayramımız mübarek olsun
GENEL BAŞKAN: `TÜM İSLAM ALEMİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.`
GENEL BAŞKAN: `TÜM İSLAM ALEMİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.`