Körfez İlçe Dayanışma Platformu eğitim sorunlarını raporlaştırdı

Körfez İlçe Dayanışma Platformu, Körfez’de eğitimin sorunları ile ilgili hazırladığı raporu ilçe milli eğitime verdi

Körfez İlçe Dayanışma Platformu eğitim sorunlarını raporlaştırdı
Körfez İlçe Dayanışma Platformu eğitim sorunlarını raporlaştırdı Admin

Körfez İlçe Dayanışma Platformu, yaptığı açıklamada: “Körfez ilçemizde bulunan (STK) emek bileşenlerinin bir araya geldiği Körfez ilçe dayanışma platformunu oluşumunu Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirdik.

Emekli Sen, Eğitim Sen, Eğitim İş, ADD, Kocaeli Halk evleri. Körfez Dayanışma Platformu olarak ivedilikle okullardan velilerimizden aldığımız bilgilerle, pandemide eğitim başlıklı bir rapor hazırladık. Eğitimde yaşanan sorunlar tespit edildiği bu raporda tarafımızca belirlenen çözüm yöntemleri de ortaya konmuştur. Hazırladığımız raporu ilk 28/ 01/2021 tarihinde Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sergülen Kurt`a sunduk. Kendisi hazırladığımız rapordan çok memnun olduğunu ifade etmiştir. Korfez Dayanışma Platformu olarak bizlerde halkın yararına yapacağınız faaliyetlere destek olacağımızı ancak sunduğumuz raporunda takipçisi olacağımızı kendilerine ilettik.

Körfez Dayanışma Platformu olarak hazırlamış olduğumuz pandemi de eğitim raporunu , Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin`e makam ziyaretleri yapılarak raporumuzu sunacağız. Biz Körfez İlçe Dayanışma Platformu olarak Körfez ilçesinde yaşayan halkımızın her türlü sorununu kamuoyuyla paylaşıp çözüm önerilerimizi yetkililerle ve halkımızla paylaşıp konunun takipçisi olacağımızı Körfez ilçe kamuoyuna duyururuz.”

 

Kaynak:Kocaelibarıs gazetesi

KOCAELİ KORFEZ İLÇE EĞİTİM SEN EĞİTİM İŞ ADD ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ HALKEVLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN ZİYA SELÇUK’TAN 23 NİSAN PAYLAŞIMI
BAKAN ZİYA SELÇUK’TAN 23 NİSAN PAYLAŞIMI
MEB ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİSE ÖĞRENCİLERİNE DERS ÖZETLERİ HAZIRLADI
MEB ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİSE ÖĞRENCİLERİNE DERS ÖZETLERİ HAZIRLADI