>

ÖZÜR GRUBU TAYİNİ İSTEYECEK ÖĞRETMENLER DİKKAT

2021 Yılı Ocak Dönemi Özür Grubu tayini isteyecek öğretmenler dikkat...

ÖZÜR GRUBU  TAYİNİ İSTEYECEK ÖĞRETMENLER DİKKAT
ÖZÜR GRUBU  TAYİNİ İSTEYECEK ÖĞRETMENLER DİKKAT Admin

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB), 2021 yılı ocak dönemi kadrolu öğretmenlerin eş, sağlık, engellilik, güvenlik vb. nedenlerle özür grubu tayin sürecinde okul/kurum tercih işlemleri yarın sona erecek.

 Daha önce Personel Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan takvim revize edilmiş, 18-22 Ocak 2021 tarihleri arasında alınacak tercihler 22-26 Ocak 2021 tarihlerine çekilmiş, 26 Ocak'ta yapılacak atamalar ise 29 Ocak'a alınmıştı.

 22 Ocak 2021 tarihinde MEBBİS Başvuru işlemleri modülü üzerinden özür grubu tayininde bulunacak öğretmenler tercihlerini vermeye başlamıştı. Tercih işlemleri 26.01.2021(yarın) saat 17.00'da sona erecek ve modül kapanacaktır.


 Dolayısıyla öğretmenlerin tercihlerini kontrol etmeleri ve onay işlemlerini takip etmeleri, tercihlerini henüz yapmamış öğretmenlerin ise tercih işlemlerini bir an önce tamamlaması gerekmektedir.

 Atamalar, 29 Ocak 2021 tarihinde bakanlıkça açıklanacak olup, bu tarihten itibaren tebligat ve ilişik kesme işlemleri başlayacak.

MEB ÖZÜR GRUBU EŞ DURUMU KADROLU ÖĞRETMEN SAĞLIK ÖZRÜ CAN GÜVENLİĞİ MEBBİS ATAMA TERCİH
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
DÜNYANIN EN İYİ ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ’NE  ADINI YAZDIRAN İLK TÜRK  DİLEK LİVANELİ’NİN  BİR DİLEK YETMEZ ADLI KİTABI  EPSİLON’DAN ÇIKTI!
DÜNYANIN EN İYİ ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ’NE ADINI YAZDIRAN İLK TÜRK DİLEK LİVANELİ’NİN BİR DİLEK YETMEZ ADLI KİTABI EPSİLON’DAN ÇIKTI!