AES’TEN MEB BAKAN YARDIMCISI SAFRAN’A ZİYARET

AES Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ MEB Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa SAFRAN’ı ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanların sorunlarını iletti. Ziyaret sonrası yaptığı açıklama şu şekildedir:Anchor

AES’TEN MEB BAKAN YARDIMCISI SAFRAN’A ZİYARET
AES’TEN MEB BAKAN YARDIMCISI SAFRAN’A ZİYARET Admin

 

AES Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ MEB Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa SAFRAN’ı ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanların sorunlarını iletti. Ziyaret sonrası yaptığı açıklama şu şekildedir:

MEB Bakan Yardımcısı sayın Mustafa SAFRAN’ı ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanlarının sorunlarını paylaştık. Salgın sürecinde yaşanan sorun ve çözüm önerilerimize dair hazırladığımız rapor ile birlikte, salgın sürecinin paydaşlar ile birlikte yürütülmesi, aşılama sürecinin tüm eğitim çalışanları için yüz yüze eğitim öncesinde gerçekleştirilmesi,  Öğretmenlik Meslek Kanunu, sözleşmeli öğretmenliğin kaldırılması, mazerete bağlı yer değiştirmelerde il-ilçe emrinin uygulanması, sözleşmeli öğretmenlerin sağlık ve aile birliği mazeretlerinin karşılanması, ücretli öğretmenliğin son bulması için yeni atama sayılarının artırılması başta olmak üzere bir çok konu hakkındaki taleplerimizi ilettik. Sayın Mustafa SAFRAN’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Anadolu Eğitim Sendikası Basın Sekreterliği

ANADOLU EĞİTİM SEN MEHMET ALPER ÖĞRETİCİ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En İyi FFP3 Maske Özellikleri Nanofibermaske'nin Maskelerinde!
En İyi FFP3 Maske Özellikleri Nanofibermaske'nin Maskelerinde!
Resmİ işsizlik oranları, enflasyon İle ekonomİde yaşanan sıkıntılar  büyüyerek devam  etmektedir
Resmİ işsizlik oranları, enflasyon İle ekonomİde yaşanan sıkıntılar büyüyerek devam etmektedir