Bafralı Defne Türkiye 2.'si oldu

Eğitim İş Sendikası'nın Türkiye çapında düzenlediği Çocuk Gözüyle Atatürk konulu resim yarışmasında Bafra'dan katılan Defne Alya Çakır 2. oldu.

Bafralı Defne Türkiye 2.'si oldu
Bafralı Defne Türkiye 2.'si oldu Admin

Eğitim-İş, “Eğitimde Geleceğe Bakış” başlıklı Eğitim Şurası kapsamında, “Ulusal Egemenliğin 100. Yılında Çocuk Gözüyle Atatürk” konulu resim yarışması düzenledi.

Yarışmanın amacı, “Ulusal egemenliği, ümidi olan çocuklara adayan eşsiz liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün demokrasi ve bağımsızlık mücadelesini yaşatmak, ulus bilincini aşılamak ve Cumhuriyetimizin Atatürk’e olan sevgisini, özlemini dile getirmelerini sağlamak” olarak belirtildi.

Ulusal egemenliğin 100. Yılında sendikamız genel merkezinin düzenlemiş olduğu çocuk gözüyle Atatürk konulu resim yarışmasında türkiye 2. Olan Defne Alya Çakır ve Bafradan katilim sağlayan diğer öğrencilerimize öğretmenleri Canan Yılmaz ile beraber katılım belgeleri ve ödülleri verildi.

Eğitim iş genel merkezinin düzenlediği yarışmanın Ödüllerini Eğitim İş Genel Eğitim Sekreteri Suat Özkolay ve Samsun Şube Başkanı Onur Gündüz verdi.

Habermerkezi

eğitim iş samsun onur gündüz resim yarışması ödül
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI 16 YAŞINDA
ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI 16 YAŞINDA
AÇIKÖĞRETİM OKULLARI 1. DÖNEM SINAVLARI 25 ŞUBAT'TA ÇEVRİM İÇİ BAŞLAYACAK
AÇIKÖĞRETİM OKULLARI 1. DÖNEM SINAVLARI 25 ŞUBAT'TA ÇEVRİM İÇİ BAŞLAYACAK