Eğitim-İş’ten ‘Başöğretmen Atatürk’ konulu ödüllü yarışma

Eğitimiş Denizli Şubesi, il genelindeki bütün öğrencilere yönelik olarak Atatürk sevgisini yüceltmek amacıyla Başöğretmen Atatürk yarışmasının dördüncüsünü düzenliyor.

Eğitim-İş’ten ‘Başöğretmen Atatürk’ konulu ödüllü yarışma
Eğitim-İş’ten ‘Başöğretmen Atatürk’ konulu ödüllü yarışma Admin

Öğrenciler, İlkokul düzeyinde mektup, Ortaokul düzeyinde resim ve Lise düzeyinde kompozisyon tekniklerinde yarışmaya katılabilecek. Son katılım tarihi 18 Ocak 2021.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eğitim-İş Denizli Şube Sekreteri Ayşegül Işık “Öğrencilerimiz geçmiş yıllarda da Başöğretmenimiz Atatürk’ü en güzel şekilde ifade edip, cümleleriyle, çizgileriyle Atatürk’ü anlattılar. Onlar, dağarcıklarının en temiz haliyle mektuplarını, kompozisyonlarını yazıp, resimlerini yapacaklar. Pandemi nedeniyle bu yıl katılım süresini uzun tuttuk. Bununla birlikte katılımın oldukça yüksek olacağına eminiz. Yarışmamız Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da bütün eğitim kurumlarına duyurulmuş olup bizler de üyelerimiz aracılığıyla öğrencilerimizin katılımını sağlayacağız” dedi.

 

 

Yarışmaya katılan öğrencilere 1. lik ödülü olarak Çeyrek Altın, 2. lik ödülü olarak Gram Altın ve 3. lük ödülü olarak 250 TL Hediye Çeki ve her birine kitap ve bayrak seti verilecek.

Ayrıca yarışmaya katılan her öğrenci için katılım belgesi düzenlenecek.Aynahaber.net

eğitim iş denizli başöğretmen atatürk yarışma eğitim iş denizli denizli eğitim iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB'den  Okullara  2021 Mali Yılı  Ödenekleri  Konulu Yazı
MEB'den Okullara 2021 Mali Yılı Ödenekleri Konulu Yazı
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER  EŞ DURUMU TAYİNİ DUYURUSU
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER EŞ DURUMU TAYİNİ DUYURUSU