Meral Akşener'den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile kutladı. Akşener, " Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere meslektaşım olan tüm öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun" dedi.

Meral Akşener'den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Meral Akşener'den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı Admin
Akşener'in Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı videoda çocukluk hayali olarak bahsedilen öğretmen mesleğinin kutsallığına vurgu yapıldı. Videoda ataması yapılmayan öğretmenlerin eylem görüntülerinin yanı sıra terör saldırılarında hayatını kaybeden şehit öğretmenler Necmettin Yılmaz ve Aybüke Yalçın'a da yer verildi. 
Akşener videoda öğretmenlere şöyle seslendi:
 
"Vatanın ümidi gençlerde ve onları hür ufuklara taşıyacak olan öğretmenlerdedir. Onlar bize noktayı öğrettiler. Biz haksızlığa nokta koyacağız. Onlar bize çizgiyi öğrettiler. Biz yalana, talana, çizgiyi çekeceğiz. Onlar bize ünlemi öğrettiler. Biz gerçeği haykırmaya devam edeceğiz. Onlar bize 29 harfi öğrettiler. Biz yine ve yeniden tarih yazacağız. Bütün öğretmenlerimize selam olsun. "
 
Akşener sosyal medya hesabından da paylaştığı mesaj şu şekilde:
 
"Ülkemizin bugününde ve yarınında fedakâr çalışmalarıyla büyük emekleri olan; Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere meslektaşım olan tüm öğretmenlerimizin ÖğretmenlerGünü kutlu olsun."
 
 

Meral Akşener iyi parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI 16 YAŞINDA
ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI 16 YAŞINDA
AÇIKÖĞRETİM OKULLARI 1. DÖNEM SINAVLARI 25 ŞUBAT'TA ÇEVRİM İÇİ BAŞLAYACAK
AÇIKÖĞRETİM OKULLARI 1. DÖNEM SINAVLARI 25 ŞUBAT'TA ÇEVRİM İÇİ BAŞLAYACAK