Atatürk’e Hakareti Şiddetle Kınıyoruz

Karaman’da bir kamu kurumunda çalışan güvenlik görevlisinin sosyal medya üzerinden Atatürk’e hakaret ettiği paylaşım üzerine bir kınama da Karaman Eğitim İş Sendikası tarafından geldi.

Atatürk’e Hakareti Şiddetle Kınıyoruz
Atatürk’e Hakareti Şiddetle Kınıyoruz Admin

Karaman Eğitim İş Şubesi Başkanı Hakan Gürer yaptığı açıklamada, “Türk Milletinin kurtarıcısı ve cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’e hadsizlik edemezsiniz.

Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan şahsın sosyal medya üzerinden, Cumhuriyetimizin kurucusu ve kurtarıcısı Mustafa Kemal ATATÜRK’e İlgili şahsın “ Kim bu hangi milletten kime benziyor . Hele şu duruşa bir bak bana çok yabancı birilerine benziyor gibi geldi. Bizden olmadığı kesin “ifadeleri gerçekten akıl alır gibi değil. Hakaret içeren bu paylaşımlar kabul edilemez. Bu hadsizliği yapan şahsı Karaman Eğitim-İş Şubesi olarak şiddetle kınıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile ilgili son zamanlarda sürekli artış gösteren ve süreklilik haline gelen bu tür yazılar ve videolar sosyal medya üzerinden servis edilmektedir. Bu şekilde Mustafa Kemal ATATÜRK üzerinden sosyal medya fenomeni olmak isteyenler yanılıyorlar. Ancak kendilerini karalıyorlar. Umutsuzlukların başladığı yerde umut olan, Mustafa Kemal ATATÜRK’e böyle ithamlarda bulunmak kimsenin haddi değildir. Bu tür saygısızlıkların hadsizliklerin her zaman karşısındayız. Şahsın paylaşımından dolayı, bu kamu görevlisi cezasız kalmamalı. Biz eğitim emekçileri olarak ne Mustafa Kemal ATATÜRK’ten vaz geçeriz, ne de onun eserinden.” İfadelerini kullandı.
 

Eğitim iş Karaman Atatürk hakaret kınama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En İyi FFP3 Maske Özellikleri Nanofibermaske'nin Maskelerinde!
En İyi FFP3 Maske Özellikleri Nanofibermaske'nin Maskelerinde!
Resmİ işsizlik oranları, enflasyon İle ekonomİde yaşanan sıkıntılar  büyüyerek devam  etmektedir
Resmİ işsizlik oranları, enflasyon İle ekonomİde yaşanan sıkıntılar büyüyerek devam etmektedir