PARKİNSON HASTASI KADINA SALDIRARAK BU HALE GETİRDİ

Geçtiğimiz Salı akşamı Mersin’de yaşayan 65 yaşındaki Celal Topal ve akrabaları arasında tartışma yaşandı.

PARKİNSON HASTASI KADINA SALDIRARAK BU HALE GETİRDİ
PARKİNSON HASTASI KADINA SALDIRARAK BU HALE GETİRDİ Admin

Geçtiğimiz Salı akşamı Mersin’de yaşayan 70 yaşındaki Celal Topal ve akrabaları arasında tartışma yaşandı.Tartışma miras konusunda meydana geldiği iddia edildi.Tartışma sırasında 70 yaşındaki prostat kanseri amcası Celal TOPAL yeğeni Ömer TOPAL’a “Sen sesini yükseltme” demesi  üzerine yeğeni tarafından üzerine yürünüyor.

Celal TOPAL’ın evinin önüne meydana gelen tartışmayı duyan anne 65 yaşında Parkinson hastası Nebiye Servet TOPAL ve kızı tartışmayı ayırmak için evden dışarı çıkıyorlar.

Bu sırada 65 yaşındaki Parkinson hastası Nebiye Servet TOPAL’a eşinin yeğeni Ömer TOPAL tarafından gözüne yumruk atılıyor ve saldırılıyor.

65 Yaşındaki Parkinson hastası Nebiye Servet TOPAL derhal hastaneye götürüldü ve tedavi altına alındı.Doktor tarafından rapor verilen Nebiye Servet TOPAL’ın şikayeti üzerine saldırgan Ömer TOPAL hakkında adli işlem başlatıldı.Ömer TOPAL’ın muhtar azası olması nedeniyle hakkında Kamu Davası da açıldığı ifade edildi.

65 yaşında Parkinson hastası bir kadına yönelik böyle bir saldırı kadına yönelik şiddetin ülkemizde geldiği noktayı gözler önüne seriyor.

Saldırıya uğrayan Nebiye Servet TOPAL’ın kızı Kimyager Seda TANER sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda bir kadına,bir anneye,65 yaşındaki Parkinson,kalp ve tansiyon hastası bir kadına yapılan saldırıya kamuoyunun sessiz kalmamsını istedi.Seda TANER annesine yapılan saldırı sonucunda adalet beklediklerini,65 yaşında Parkinson hastası bir kadını bu hale getiren kişiye ceza verilmesini istediklerini belirtti.

Seda TANER’in sosyal medya paylaşımları şu şekilde,

 

parkinson hasta kadın saldırı mersin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs Nedeniyle İki Eğitimci Vefat Etti
Koronavirüs Nedeniyle İki Eğitimci Vefat Etti
COVİD-19 AŞISINDA ÖĞRETMENLERE ÖNCELİK VERİLMELİ
COVİD-19 AŞISINDA ÖĞRETMENLERE ÖNCELİK VERİLMELİ