Eğitim İş İstanbul 4 Nolu Şube Yeni Binasının Açılışını Gerçekleştirdi

Eğitim-İş İstanbul 04’Nolu Şube, örgütlenme, etkinlik ve öğretmen mesleki gelişimine katkı sunacak merkezin açılışını yaptı.Konu hakkında sosyal medyada üzerinden açıklama yapan Şube Başkanı Alkoç Turan Başgönül şu ifadeleri kullandı.

Eğitim İş İstanbul 4 Nolu Şube Yeni Binasının Açılışını Gerçekleştirdi
Eğitim İş İstanbul 4 Nolu Şube Yeni Binasının Açılışını Gerçekleştirdi Admin
Haberin galerisi için tıklayın!
Eğitim-İş İstanbul 04’Nolu Şube, örgütlenme, etkinlik ve öğretmen mesleki gelişimine katkı sunacak merkezin açılışını yaptı.Konu hakkında sosyal medyada üzerinden açıklama yapan Şube Başkanı Alkoç Turan Başgönül şu ifadeleri kullandı.
 
Eğitim-İş İstanbul 04’Nolu Şubemizin örgütlenme, etkinlik ve öğretmen mesleki gelişimine katkı sunacak merkezimizi açtık. Açılışımızda aramızda olan eğitim destekçi ve gönüllüleri;
CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Emine Gülizar Emecan, CHP İstanbul 24. Dönem Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Temizel Yalınkılıç ve İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, ÇYDD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Özge Çamcı, Birleşik Kamu iş Konfederasyonu Genel Örgütlenme Sekreteri Hasan Kütük,
Birleşik Kamu İş Genel Hukuk Sekreteri Mehmet Yeşildağ, Eğitim İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, Eğitim iş Genel Eğitim Sekreteri Suat Özkolay, Eğitim İş Önceki Dönem Genel Eğitim Sekreteri Önder Yılmaz, Eğitim iş İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Veli Fırat Şimşek, 2 Nolu Şube Başkanı Kadir Toruş, 3 Nolu Şube Başkanı Ufuk Özdemir, 5 Nolu Şube Başkanı Hakan Uzun, 6 nolu Şube Başkanı Yusuf Kenan Duman ve Yönetim Kurulları. Birleşik Kamu İş Konfederasyon İstanbul il temsilcisi Hasan Boran, Büro İş İstanbul il Sekreteri Hakan Yeldan ve Birleşik Kamu İş konfederasyonumuza bağlı kardeş bileşenlerimizin İstanbul temsilcileri, ADD genel merkez yöneticisi Ali Rıza Ateş, ADD Şişli İlçe Başkanı Müge Köksalan, İstabul Gerçeği Genel yayın yönetmeni İmambakır Üküş, Toplumsal haber Genel yayın yönetmeni Ali Avcu, Gazeteci Dilfiraz Değerli açılışımızda yanımızda olarak, Chp Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, Chp Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, Chp PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu , İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, 24. 25. Dönem Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Gazeteci Yazar Merdan Yanardağ , Gazeteci Yazar Can Ataklı, Gazeteci Yazar Tuba Emlek ve bir çok dostumuz ise açılışımıza katılamadıkları için telgraf ve çeşitli iletişim araçlarıyla desteklerini ve tebriklerini ileterek yanımızda oldular.
Şube açılışımızda eğitime bakış açıları, günümüzde yaşanan eğitim örgütlenmesi ve uygulamasındaki sorunlar konusunda konuşmalarını yaptılar ve fikir alışverişinde bulundular. Bunun yanında şubemizde emekleri geçen eğitim destekçi ve emekçilerine plaketlerini verdik.
 
Değerli;
Emekli öğretmen Av. Hüsamettin Balta,
Emekli öğretmen Pamuk Pervin Duran,
Emekli öğretmen Nuray Özben,
Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan,
ÇYDD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Özge Çamcı,
Gazeteci Yazar İmambakır Üküş,
Birleşik Kamu İş Genel Örgütlenme Sekreteri Hasan Kütük, her zaman yanımızda olacaklarını belirttiler.
Yine açılış öncesi ve hemen sonrasında Birleşik Kamu İş Konfederasyon Başkanı Mehmet Balık ile CHP İstanbul milletvekili Akif Hamzaçebi şubemize hayırlı olsun ve destek ziyaretlerinde bulundular.
 
Katılan ve katılamayan bizim ile aynı heyecan içinde olan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Dostlarımızdan, destekçilerimizden ve gönüllülerimizden aldığımız bu enerji ile şubemizi kapsayan alanda eğitim emekçilerimize ve eğitim -öğretim sürecine daha iyi katkıda bulunacağımızı bildiriyoruz.
 
Yaşasın Eğitim İş!
Yaşasın Birleşik Kamu İş!
Yaşasın Demokrasi!
Yaşasın Cumhuriyet!
 
EĞİTİM İŞ İSTANBUL 4 NOLU ŞUBE ALKOÇ TURAN BAŞGÖNÜL
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ