EĞİTİM İŞ BALIKESİR ŞUBESİNDE SERAP MÜJDECİ GÖKGÜN DÖNEMİ

Eğitim-İş Sendikası Balıkesir Şubesinin 6. olağan genel kurulunda iki liste yarıştığı kongrede, Serap Müjdeci Gökgün ve listesi seçildi.

EĞİTİM İŞ BALIKESİR ŞUBESİNDE  SERAP MÜJDECİ GÖKGÜN DÖNEMİ
EĞİTİM İŞ BALIKESİR ŞUBESİNDE  SERAP MÜJDECİ GÖKGÜN DÖNEMİ Admin

Eğitim-İş Sendikası Balıkesir Şubesinin 6. olağan genel kurulunda başkanlığa Serap Müjdeci Gökgün seçildi. Kongrede konuşan Gökgün, kısaca özgeçmişini anlatarak, Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine bağlı bir aile tarafından yetiştirildiğini belirtti.

“HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA BÜYÜYORUZ”

Ailesinden aldığı eğitimle ulu önderimize ve cumhuriyetine sahip çıkan binlerce öğrenci yetiştirdiğini anlatan Gökgün, “Eğitim-İş’e gönül bağım 2010 yılında başladı.14 Mayıs 2017 tarihinde bu kürsüye aday olarak çıkıp siz değerli delegelerimiz tarafından yetkilendirildiğimde yaşadığım heyecan bambaşkaydı. 3,5 yıl boyunca sizlerin bana duyduğu bu güveni asla zedelemeden bu güne kadar Şube Sekreterliği görevimi Eğitim İş ilkelerine ve değerlerine bağlı kalarak gururla ve onurla yerine getirdim. Bugün ise bu kürsüde heyecanım aldığım sorumluluğun farkındalığıyla daha da yüksek. Eğitim-İş asla kişisel çıkarlara alet edilemeyecek, benlik duygularıyla harcanamayacak kadar özel ve değerli bir örgüttür. Ve ben örgütümü, şubemi çok seviyorum.

Bizlerin önceliği örgütümüze hizmet etmek, Eğitim-İş Balıkesir Şubesinin başarılarına başarılar ekleyerek saygın ve takdir edilen yerini korumaktır. Bu yola çıkarken ülkemiz gibi bizleri de ne kadar zorlu günlerin beklediğinin farkındayım. Ama Eğitim-İş, ülkem için, geleceğimiz için kaygı ve endişe duyduğum her anımda ayağa kalkma nedenim, gücüm, dayanağım. İşte bu yüzden imkansızı değil zoru başarmak için deneyimli, birikimli, ilkeli ve dinamik kadromuzla görev ve sorumluluklarımızın da bilincinde hareket edeceğiz.

Sizlerden alacağımız güç ve destekle özlük-hukuk mücadelemizi sürdürebilmek, üyelerimizin hak ve kazanımlarını korumak ve geliştirebilmek, kurumsal yapımızla örgütümüz içerisinde örnek şube olabilmek, eğitim camiasına sürdürülebilir projeler kazandırabilmek, temsilciliklerimizle uyumlu çalışmalarımızı devam ettirebilmek, ırkçılık gericilik ve bölücülükle birlikte mücadele edebilmek için sizlerden destek istiyorum. Yüreğinizdeki güzelliğe, beyninizdeki aydınlığa, onurlu duruşunuzun heybetine, sarsılmaz inancınıza, alnınızın terine güveniyor ve emeğin en yüce değer olduğuna inanıyorum. Küllerimizden yeniden doğduysak, geleceğe umutla bakıyorsak ve karanlığın kalelerini yıkıyorsak işte bu yüzdendir.

Her geçen gün biraz daha büyüyoruz, genç beyinlerde büyütüyoruz Atatürk’ü ve ondan bize armağanı ve emaneti olan Cumhuriyeti. Bilim rehberimiz oluncaya kadar, güzel yurdumun her bir köşesi aydınlanıncaya kadar sürecek kavgamız. Bunun için bizlere destek olun, bizleri yetkilendirmeniz için değerli oylarınıza talibiz. Emek kazansın, onurlu mücadele kazansın ve Eğitim İş kazansın” diye konuştu.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu : Serap Müjdeci Gökgün, Kemal Şeker, Ahmet Işık, Yusuf Çetiner, Sebahan Gündoğan, Volkan Kılıç, Dilek Ürün.

Kaynak:Habercigazetesi.net

EĞİTİM İŞ BALIKESİR SERAP MÜJDECİ GÖKGÜN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ