HÜSEYİN YURTMAN YENİDEN BAŞKAN

Eğitim İş Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seçime tek liste olarak giden mevcut Başkan Hüseyin Yurtman güven tazeledi.

HÜSEYİN YURTMAN YENİDEN BAŞKAN
HÜSEYİN YURTMAN YENİDEN BAŞKAN Admin

Eğitim İş Eskişehir Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Hüseyin Yurtman, “3 buçuk yıldır onur ve gururla bu şerefli görevi yerine getirme gayreti içinde olduk. Tüzüğümüzde yazdığı gibi Atatürk ilke ve devrimlerini, demokrasiyi, özgürlüğü, emeğimizi ödünsüz savunduk. Bilimsel, laik, kamusal eğitim modeli vazgeçilmezimizdir dedik. Ancak eğitim sistemimiz cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir dönemde bugün olduğu kadar geriletilmemiştir. 18 yıldır iktidarda bulunan AKP hükümeti maalesef en büyük darbeyi eğitim sistemimize indirmiştir” ifadelerini kullandı. Yurtman, “Koşullar ne olursa olsun biz sendikamızın ilkeleri doğrultusunda bunlarla mücadele ettik ve sonuna kadar da edeceğiz” diye konuştu.

İŞTE YÖNETİM KURULU LİSTEDİ

Öte yandan yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Fatma Eryılmaz, Yelda Eryılmaz, Müslüm Mant, Fadime Arslan, Eren Yavaş, Hidayet Tufan.”

EĞİTİM İŞ ESKİŞEHİR HÜSEYİN YURTMAN GENEL KURUL SEÇİM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
MEB-EKYS sınav giriş belgeleri erişime açıldı
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ
ÖĞRETMENLERE DENETİM DAYATMASINI KABUL ETMİYORUZ