EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Hüseyin Eren yapılan genel kurul sonrası başkanlığı Barış Özer’e bıraktı.

EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ
EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ Admin

Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Hüseyin Eren yapılan genel kurul sonrası başkanlığı Barış Özer’e bıraktı.

 

Geçtiğimiz gün 6. Olağan Genel Kurulu yapılan Eğitim İş Tekirdağ Şubesi’nde seçilen yönetimdeki en yaşlı üye Mertkan Dursun başkanlığında toplanılarak görev dağılımı yapıldı.

 

 

 

Seçilen yönetimde görev dağılımı oy birliği ile; Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Barış Özer, Şube Sekreteri Merkan Dursun, Şube Mali İşler Sekreteri Ulaş Öncü, Şube Örgütlenme Sekreteri Mücahit Yavuz, Şube Özlük Hukuk Sekreteri Umut Arslan, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Nar, Şube Basın Yayın ve TİS Sekreteri Aylin Koçak olarak belirlendi.

 

 

 

 

“EKİP OLARAK VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM”

 

 

 

 

Eğitim İş bayrağını daha yukarılara taşımayı amaçladığını dile getiren Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Barış Özer; “Eğitim İş Tekirdağ Şubesi 6.Olağan Genel kurulunda beni yönetim kurulu üyeliğine seçen eğitim İş delegesine ve ilk toplantıda oy birliğiyle başkan olarak seçen 6 yönetim kurulu arkadaşıma teşekkür ediyorum. Eğitim İş Tekirdağ şube başkanı olarak teslim aldığım bayrağı daha yukarılara taşımak için ekip olarak var gücümle çalışacağım. Arkamızda Eğitim İş ilkeleri ve emeğin örgütlü gücünün olduğunun bilincinde Demokratik, Laik, ulusal, Parasız ve bilimsel eğitim mücadelesinden; Cumhuriyetin temel değerlerini korumaktan, Eğitim ve bilim iş görenlerinin sesi olmaktan vazgeçmeyeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak:Tekirdagodak.com

eğitim iş tekirdağ barış özer
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Eğitim Bakanlığından  Yeni Bir Uygulama: Sınav Özel  Programları  Başlıyor
Milli Eğitim Bakanlığından Yeni Bir Uygulama: Sınav Özel Programları Başlıyor
TRT EBA’da Yeni Haftanın Programı Hazır‬
TRT EBA’da Yeni Haftanın Programı Hazır‬