ÇOCUKLARIMIZI BU OYUNA KARŞI KORUYALIM

Burdur'da 17 yaşındaki bir genç, iddiaya göre 'mavi balina' oyunu nedeniyle bodrum katında kendini asarak intihar etti.

ÇOCUKLARIMIZI BU OYUNA  KARŞI KORUYALIM
ÇOCUKLARIMIZI BU OYUNA  KARŞI KORUYALIM Admin
Ailesinin durumu fark etmesi üzerine hastaneye kaldırılan genç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. CHP Milletvekili Burdur Mehmet Göker, gençlerin bu 'ölüm' oyunları nedeniyle hayatını kaybetmesine tepkisiz kalamayacaklarını belirterek, "İktidar, derhal bu ve bu tür oyunlara yayın yasağı getirerek yüzlerce gencin ölümüne engel olmalı" çağrısında bulundu.
 
Burdur'a bağlı Askeriye Köyünde iddiaya göre 'mavi balina' oyunu oynayan 17 yaşındaki bir genç, evinin bodrumunda kendisi asarak intihar etti. Ailenin durumu fark etmesi üzerine Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 
 
CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, gencin 'mavi balina' oyunu nedeniyle intihar ettiği iddiaları üzerine "Uzun süredir yüzlerce gencin ölümüne neden olan mavi balina oyunu TBMM de gündeme gelmesine rağmen RTÜK başta olmak üzere iktidar hiçbir tedbir almadı. Ölüm bu kez Burdur'da 17 yaşındaki genci aramızdan aldı" dedi. 
 
Gençlerin ‘ölüm’ oyunuyla hayatını kaybetmesine tepkisiz kalamayacaklarını vurgulayan Göker, “İktidar, derhal bu ve bu tür oyunlara yayın yasağı getirerek yüzlerce gencin ölümüne engel olmalı” diyerek çağrıda bulundu.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kısıtlamalar Hafifletilecek mi?
Kısıtlamalar Hafifletilecek mi?
DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARI YÜZYÜZE EĞİTİME BAŞLIYOR MU?
DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARI YÜZYÜZE EĞİTİME BAŞLIYOR MU?