Aziz Öğretmen Canlı Ders Esnasında Hayatını Kaybetti

Eğitim Camiamızın Acı Günü: Aziz Öğretmen Canlı Ders Esnasında Hayatını Kaybetti

Aziz Öğretmen Canlı Ders Esnasında Hayatını Kaybetti
Aziz Öğretmen Canlı Ders Esnasında Hayatını Kaybetti Admin

Haber 46'da yer alan habere göre,Kahramanmaraş'ta Aziz Serin adlı öğretmenimiz öğrencileriyle canlı ders işlerken,  geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapan Aziz Serin, öğrencilerine canlı ders verirken bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Aziz öğretmen kuratırılamadı

Olaya ilişkin detaylar şu şekilde

Onikişubat Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olan Aziz Serin, öğrencilerine uzaktan eğitim vermek için hazırlandı. Ders sırasında fenalaşan öğretmen Aziz Serin, bir anda fenalaştı. Ders sırasında kalp krizi geçiren öğretmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, Aziz Ersin öğretmenin vefatı üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı: Bulut, “Aziz SERİN, 12 Şubat Anadolu Lisesi Edebiyat öğretmenimiz. Kendisine tanımlanan canlı dersi anlatmak için köyünde bulunduğu yerde telefon çekmediğinden dolayı öğrencileri ile buluşmak için telefonun çekim alanındaki tepeye çıkarak ders anlatırken kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Rabbim mekanı cennet eylesin. Ey Rabbim biz hocamızdan razıydık sen de razı ol. Hocamızın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim” dedi.

Haber46 camiası olarak merhum öğretmenimiz Aziz Serin'e allah'tan rahmet, eğitim camiasına ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HİÇ BİR GEREKÇE CUMHURİYET BAYRAMIMIZI KUTLAMAYA ENGEL OLAMAYACAKTIR…
HİÇ BİR GEREKÇE CUMHURİYET BAYRAMIMIZI KUTLAMAYA ENGEL OLAMAYACAKTIR…
Eğitim İş'te kongre heyecanı
Eğitim İş'te kongre heyecanı