Kemalpaşa'da eğitim için el ele

Eğitim İş Sendikası Kemalpaşa Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Karakayalı ile bir araya geldi.Kaynak: Kemalpaşa'da eğitim için el ele

Kemalpaşa'da eğitim için el ele
Kemalpaşa'da eğitim için el ele Admin

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı Eğitim İş Sendikası Kemalpaşa Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Yeni eğitim-öğretim yılında virüse yönelik alınacak önlemler çerçevesinde görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Bilim kurulundan gelecek karar doğrultusunda okul ihtiyaçlarının karşılanacağı konuşuldu.

118655139_3124476627647960_2319896495992127464_o.jpg

Başkan Karakayalı Eğitim İş Sendikası ile yaptığı görüşmeyi resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Başkan Karakayalı yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi: 

"Eğitim İş Sendikası Kemalpaşa Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri misafirimizdi. Kendileriyle yaptığımız görüşmede, yeni eğitim-öğretim yılında virüse yönelik alınacak önlemler çerçevesinde görüşlerimizi paylaştık. Bilim Kurulundan gelecek karar doğrultusunda okullarımızın ihtiyacına yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kendilerine, nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkürlerimi iletiyorum."

Kaynak: Kemalpaşa'da eğitim için el ele

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ
EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Eğitim-İş'te Gündüz dönemi
Eğitim-İş'te Gündüz dönemi