Öğretmenlerin Mesleki Çalışmalrı 14 Eylül’de Başlayabilir

İYİ Parti-Adana Milletvekili İsmail Koncuk. Sn Ziya Selçuk öğretmen semineri için yeni bir değerlendirme yapmalıdır

Öğretmenlerin  Mesleki Çalışmalrı 14 Eylül’de  Başlayabilir
Öğretmenlerin  Mesleki Çalışmalrı 14 Eylül’de  Başlayabilir Admin

Sn Ziya Selçuk semineri için yeni bir değerlendirme yapmalıdır. Online seminer olmaması durumunda, 14 Eylül itibarıyla seminer başlayabilir. 1 haftalık süre tüm iş ve işlemleri yapmak için yeterlidir. Bu, 21 Eylül öncesi, uzun süre bir arada olma riskini de en aza indirir.

Bu düşüncelerle. Alınacak her türlü karar ve çıkacak sonuçların tüm sorumluluğu karar alıcıların omuzlarındadır. Her şeyin telafisi mümkündür, eğitimin dahi, ancak HAYATIN TELAFİSİ YOKTUR!
Bu sebeple okulların 21 Eylül’de açılmasının henüz kesin olduğunu düşünmüyorum. Böyle önemli bir konuyu öğretmen tatili uzasın gibi dar bir bakış açısı ile değerlendirmek, asıl problemden uzağa savrulmamız sonucunu doğurur.Bakanlık ve İktidar da bu yanlış mantıktan kurtulmalıdır.
 

Ben bir eğitimciyim ve yüz yüze eğitim öğretimin hayatımızdaki önemini asla tartışmam. Bu anlayışla açık öğretimin, yüz yüze eğitime alternatif hale getirilmesine dahi karşı olmuşumdur.Bugün ise çok başka şartlar altındayız.Önce sağlık ve can deyip aksini görmek kabul edilemez.

meb öğretmen seminer mesleki çalışma iyi parti ismail koncuk ziya selçuk
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EBA TV (26-30 Ekim) İlkokul, Ortaokul, Lise Kanallarında yayın akışı
EBA TV (26-30 Ekim) İlkokul, Ortaokul, Lise Kanallarında yayın akışı
EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ
EĞİTİM İŞ’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ