Üniversiteli diplomasını 'kargo'dan alacak

Üniversiteli diplomasını 'kargo'dan alacak.

Üniversiteli diplomasını 'kargo'dan alacak
Üniversiteli diplomasını 'kargo'dan alacak Admin

Üniversiteli diplomasını 'kargo'dan alacak. Erzurum'da Atatürk Üniversitesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 15 bin mezun adayından, il dışında olanların talep etmeleri halinde diplomalarını kargoyla ücretsiz göndereceğini duyurdu.

Üniversitenin Kurumsal İletişim Direktörlüğü'nden yapılan açıklamada, Kovid-19 sürecinde üniversitenin gerçekleştirdiği aşı ve ilaç çalışmalarıyla Türkiye'ye sağlık alanında katkı sunduğu belirtildi.

ÜNİVERSİTELİ DİPLOMASINI 'KARGO' İLE ALACAK
Pandemi sürecinde öğrencilerin eğitimlerini internet üzerinden aldığı aktarılan açıklamada, 15 bin mezun adayından, il dışında olanların talep etmeleri halinde diplomalarını kargoyla ücretsiz gönderileceği bildirildi.

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı,  şunları kaydetti:

"Mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz, Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden giriş yaparak diplomalarını elden teslim almak veya kargo ile ulaştırılmasını talep edebilecek. Her iki tercih arasında seçim yaparak ilgili hizmetten ücretsiz faydalanabilecek olan öğrencilerimize Atatürk Üniversitesinin ayrıcalıklarını yaşatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mezun ve mezun adaylarına yönelik birçok hizmeti hayata geçirdik. Bu doğrultuda öne çıkan başlıklardan birisi de Mezun Bilgi Sistemi. Öğrencilerimizin bu sisteme 'mezun.atauni.edu.tr' adresi üzerinden kaydolmaları gerekiyor. Bu sayede mezunlarımız etkinlikler, duyurular, mentörlük, mezunkart, kariyer günleri ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Mensupları ve Mezunları Derneği (ERATÜN) ile ilgili bilgilere de ulaşılabilecekler."

Pervinkaplan.com

üniversite öğrenci diploma kargo
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HİÇ BİR GEREKÇE CUMHURİYET BAYRAMIMIZI KUTLAMAYA ENGEL OLAMAYACAKTIR…
HİÇ BİR GEREKÇE CUMHURİYET BAYRAMIMIZI KUTLAMAYA ENGEL OLAMAYACAKTIR…
Eğitim İş'te kongre heyecanı
Eğitim İş'te kongre heyecanı