İYEP'e Artırımlı Ek Ders Ayarı

İYEP'e Artırımlı Ek Ders Ayarı

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı/Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Talip Geylan, kişisel twitter hesabı üzerinden İYEP kursları konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

EĞİTİM HABERLERİ - 2018-11-12 20:33:47

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı/Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Talip Geylan, ''MEB Temel Eğitim Genel Müdürü sayın Cem Gençoğlu ile görüşerek, öğretmenlerimizin İYEP kurslarında resen görevlendirilmemesi, görevlendirmenin gönüllülük esasına göre gerçekleştirilmesi hususunda talepte bulundum.

Sayın Genel Müdür bu konuda hemfikir olduğunu ve illerin uyarılacağını beyan etti. Ayrıca İYEP'te ek ders ücretlerinin de Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında olduğu gibi %100 artırımlı ödenmesi ve böylece adaletsizliğin giderilmesi talebimizi de yineledim.'' dedi.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratr izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü Özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.sanalbasin.com üyesidir