ÖĞRETİCİ: YENİ GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİK TASLAĞI PAYDAŞLAR İLE PAYLAŞILMALIDIR

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ yönetici atamaları ile ilgili açıklama yaparak yayınlanması beklenen yeni görevde yükselme yönetmeliğin paydaşlarla paylaşılması gerektiğini, ehliyet ve liyakatin yer aldığı yeni bir yönetmelik olması gerektiğini ifade etti. İşte açıklamalar:

ÖĞRETİCİ: YENİ GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİK TASLAĞI PAYDAŞLAR İLE PAYLAŞILMALIDIR
ÖĞRETİCİ: YENİ GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİK TASLAĞI PAYDAŞLAR İLE PAYLAŞILMALIDIR Admin

 

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ yönetici atamaları ile ilgili açıklama yaparak yayınlanması beklenen yeni görevde yükselme yönetmeliğin paydaşlarla paylaşılması gerektiğini, ehliyet ve liyakatin yer aldığı yeni bir yönetmelik olması gerektiğini ifade etti. İşte açıklamalar:

MEB' de ilk defa yönetici görevlendirme süreci başladı. EKYS sonrası sözlü sınavlar için sayın bakan daha önce 'yazılı sınav puanının aynısı verilecek' demiş ve geçen sene mülakatlarda yazılı sınav ile aynı puanlar verilmişti. Bugün başlayan sözlü sınavlarda da verilen sözlerin tutulmasını ve yazılı sınav puanı ile aynı puanların verilmesini bekliyoruz. Hakkıyla yönetici olacak tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum. 

Yakın zamanda yayınlanması beklenilen görevde yükselme yönetmeliği paydaşlar ile paylaşılmalı; ehliyet ve liyakatin yer aldığı, mülakatın tamamen kaldırıldığı bir yönetmelik yayınlanmalıdır. 

 

Anadolu Eğitim Sendikası Basın Sekreterliği

Anadolu Eğitim Sen Mehmet Alper Öğretici
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB'den  Okullara  2021 Mali Yılı  Ödenekleri  Konulu Yazı
MEB'den Okullara 2021 Mali Yılı Ödenekleri Konulu Yazı
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER  EŞ DURUMU TAYİNİ DUYURUSU
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER EŞ DURUMU TAYİNİ DUYURUSU