>

YKS 2020: Ne salonda ne de sokakta sosyal mesafe

YKS 2020: Ne salonda ne de sokakta sosyal mesafe

YKS 2020: Ne salonda ne de sokakta sosyal mesafe
YKS 2020: Ne salonda ne de sokakta sosyal mesafe Admin

YKS 2020: Ne salonda ne de sokakta sosyal mesafe. Öğrencilerin bir kısmı salonlarda 1 metrelik sosyal mesafeye uyulmadığını söylerken, ailelerin de sınav binalarının önünde kalabalık görüntüler oluşturduğu görüldü.

 

Dün Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) yapıldı. TYT için çocuklarını sınav binalarına götüren aileler bu yıl koronavirüs önlemleri nedeniyle sınav binalarının bahçesine giremedi. Dışarıda çocuklarını bekleyen birçok ailenin ise sosyal mesafe kuralına uymadıkları dikkat çekti.

2020 YKS: NE SALONDA NE DE SOKAKTA SOSYAL MESAFE

Bu arada birçok öğrenci de sınav salonlarında da sosyal mesafenin bulunmadığını dile getirdi. Özellikle ortaokullarda sınava giren öğrenciler önlerinde ve arkalarında oturan adaylar ile aralarında 1 metre mesafe olmadığını söyledi.

Tyt yks ayt üniversite sınav sosyal mesafe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
2021 Yılı YKS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı
DÜNYANIN EN İYİ ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ’NE  ADINI YAZDIRAN İLK TÜRK  DİLEK LİVANELİ’NİN  BİR DİLEK YETMEZ ADLI KİTABI  EPSİLON’DAN ÇIKTI!
DÜNYANIN EN İYİ ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ’NE ADINI YAZDIRAN İLK TÜRK DİLEK LİVANELİ’NİN BİR DİLEK YETMEZ ADLI KİTABI EPSİLON’DAN ÇIKTI!