Ziya Selçuk'tan dikkat çeken imam hatip yanıtı

Katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kamuda çalışan çok sayıda kişinin Kartal İmam Hatip Lisesi'nden mezun olmasına "Bu başka bir konu eğitimle ilgili bir konu değil. Bunu kahve içerken konuşuruz" şeklinde cevap verdi.

Ziya Selçuk'tan dikkat çeken imam hatip yanıtı
Ziya Selçuk'tan dikkat çeken imam hatip yanıtı Admin
 
 

CNN Türk’te Cüneyt Özdemir’in hazırlayıp sunduğu 5N1K programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, Kartal İmam Hatip Lisesi'ne ilişkin bir soruya yanıtı dikkat çekti.

 

CNN Türk’te Cüneyt Özdemir’in hazırlayıp sunduğu 5N1K programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, Kartal İmam Hatip Lisesi'ne ilişkin bir soruya yanıtı dikkat çekti.Kamu kurum ve kuruluşlarında çok sayıda Kartal İmam Hatip Lisesi mezununun istihdam edilmesine ilişkin konuşan Selçuk, "Tarihsel olarak başarılı bir okul ama bu başka bir konu eğitimle ilgili bir konu değil bu" ifadelerini kullandı.

"KAHVE İÇERKEN KONUŞURUZ""

Kamudaki istihdam politikası ya da belli görevlere kimlerin getirildiği ile ilgili, şimdi Milli Eğitim Bakanına mı soruyorsunuz bu soruyu" diyerek sözlerine devam etmek istemeyen Milli Eğitim Bakanı'nın "Çok doğru değil gerçekten, onu kahve içerken konuşuruz" sözleri ise dikkat çekti. 


Kaynak Yeniçağ

ziya selçuk meb milli eğitim bakanı cnnturk cüneyt özdemir
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler İçin MEB'den Yeni Uygulama
Öğrenciler İçin MEB'den Yeni Uygulama
Dezenfektan üretimi sırasında yaralanan öğretmen vefat etti
Dezenfektan üretimi sırasında yaralanan öğretmen vefat etti