2020 Sözleşmeli Öğretmen Başvuruları Başladı

Sözleşmeli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır? 2020 Sözleşmeli öğretmenlik başvuru ekranı.Sözleşmeli öğretmenlik başvuruları başladı..

2020 Sözleşmeli Öğretmen Başvuruları Başladı
2020 Sözleşmeli Öğretmen Başvuruları Başladı Admin

Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu için heyecanlı bekleyiş sona erdi. MEB'e bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarına yapılacak öğretmen ataması için başvurular bugün itibarıyla alınacak. 2020 Ocak sözleşmeli öğretmenlik alımı için başvuya dair tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. Peki, sözleşmeli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır? Sözleşmeli öğretmenlik başvuru şartları neler? İşte ilkatama.meb.gov.tr sözleşmeli öğretmenlik başvuru ekranı... Sözleşmeli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır? Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacının karşılanması amacıyla 2020 Ocak döneminde sözleşmeli öğretmen atamak üzere başvuru işlemleri bugün başlıyor. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar belirlenen tarihler aralığında başvurularını yapabilecekler. Peki, sözleşmeli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır? Sözleşmeli öğretmenlik başvuru şartları neler? İşte ilkatama.meb.gov.tr sözleşmeli öğretmenlik başvuru ekranı...

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Sözleşmeli öğretmenlik için başvurular https://ilkatama.meb.gov.tr adresinden gerçekleştirilecek.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN..

Adaylar, elektronik ortamda yaptıkları başvuruları ve bu başvurulara ilişkin "Elektronik Başvuru Formunun" çıktısını, şahsen ya da noter aracılığıyla vekâlet verecekleri kişiler vasıtasıyla il/ilçe millî eğitim müdürlüklerine onaylatacaktır.

 

MEB MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMA BAŞVURU
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler İçin MEB'den Yeni Uygulama
Öğrenciler İçin MEB'den Yeni Uygulama
Dezenfektan üretimi sırasında yaralanan öğretmen vefat etti
Dezenfektan üretimi sırasında yaralanan öğretmen vefat etti