Sosyal medya soruşturmasında beraat

Eğitim İş Sendikasından yapılan açıklamada,

Sosyal medya soruşturmasında  beraat
Sosyal medya soruşturmasında  beraat Admin

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında sosyal medya paylaşımları nedeniyle yargılanan sendikamız üyesi Derya Diker Demir’in, Muğla Fethiye’de görülen davasında yanındaydık.

Fethiye’de görülen davaya, Genel Basın Yayın Uluslararası İlişkiler Sekreterimiz Şükrü Balun’un yanı sıra İstanbul Bölge Avukatımız Hakan Öncü, İzmir Bölge Avukatımız Atalay Aksay, Denizli Bölge Avukatımız Halil Akçil, Aydın Bölge Avukatımız Burak Özdemir ve Muğla Şube Başkanımız Özkan Kaya, Muğla Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Uğurcan Küçükali, Aydın Şube Başkanımız Remzi Çomakçı, Denizli Şube Özlük Hukuk Sekreterimiz Zeki Erol katılarak üyemize destek oldu.

Tüm üyelerimiz gibi yıllarca bu hain yapılarla mücadele etmiş, Atatürk İlke ve Devrimlerini savunmuş, öğrencilerini bu doğrultuda yetiştirmiş ve bu yolda mücadele etmeye devam eden üyemiz Derya Demir, bugün görülen davada beraat etmiştir.

Üyemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; darbeye de, darbecilere de, gericilere de her zaman karşı durmaya devam edeceğimizi belirtiyoruz.

eğitim iş sosyal medya soruşturma dava
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenler 24 Ağustos'ta okulda olacak
Öğretmenler 24 Ağustos'ta okulda olacak
LGS’ye Giren Öğrencilerin %38’i Tercih Yapmadı
LGS’ye Giren Öğrencilerin %38’i Tercih Yapmadı