Sancaktepe'de veliler ve öğrenciler, okul müdürünü protesto etti

İstanbul Sancaktepe'de yaklaşık bin öğrencinin eğitim gördüğü bir İlköğretim Okulu'nda okul müdürünün öğretmenlerle sürekli sorun yaşamasını protesto eden veliler ve öğrenciler, okul önünde eylem yaptı.

Sancaktepe'de veliler ve öğrenciler, okul müdürünü protesto etti
Sancaktepe'de veliler ve öğrenciler, okul müdürünü protesto etti Admin

Haberler.com'dan Olgun Kızıltepe'nin haberine göre, İstanbul Sancaktepe'deki bir İlköğretim Okulu'nda öğrenciler ve velileri, okul müdürünü protesto etti.

VELİLER, YETKİLİLERDEN YARDIM İSTİYOR

Müdürün okulda görevli öğretmenlerle sürekli sorun yaşadığı ve öğretmenlerin müdürün bu tutumu nedeniyle sürekli tayinlerini istediğini öne süren öğrenci velileri, yetkililerden bu duruma bir çözüm bulmasını istiyor.

"MÜDÜR İSTİFA" TEZAHÜRATLARI

Okul önünde toplanan "Temiz bir okul istiyoruz", "Mobbingci müdür istemiyoruz" şeklinde pankartlar açan öğrenci velileri, "Müdür istifa" sloganları attı. Okul önünde müdürü protesto eden öğrenci velilerinden biri "Sadece öğretmenlerimiz değil, bizler de ilçe milli eğitim müdürlüğüne sayısız şikayet dilekçesi verdik. Ancak hiçbir sonuç çıkmadı. Yetkililer duysun sesimizi. Bu sorunun acilen çözülmesini istiyoruz" dedi.

"İNŞALLAH TACİZE UĞRARSIN"

Öte yandan ismini açıklamak istemeyen öğretmenlerden biri de yakın zamanda okul müdürüyle bir tartışma yaşadığını belirterek "Bana 'İnşallah tacize uğrarsın' şeklinde hakarette bulundu" ifadelerini kullandı.

 

meb okul müdürü istanbul sancaktepe mobbing öğretmen
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteler açılabilecek mi? Dersler uzaktan mı? YÖK ne karar aldı?
Üniversiteler açılabilecek mi? Dersler uzaktan mı? YÖK ne karar aldı?
Öğretmenevleri Twitter'da Gündem Oldu
Öğretmenevleri Twitter'da Gündem Oldu