Eğitim-İş’ten Gökçeada Gezisi

Eğitim-İş’ten Gökçeada Gezisi

Gökçeada Belediyesi tarafından ve her yıl geleneksel olarak yapılan “Gökçeada Geleneksel Ot Festivali” geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Festivale Gelibolu Eğitim-İş üyeleri gezi düzenledi.

Eğitim-İş’ten Gökçeada Gezisi
 

‘Gökçeadayı Gökçeada'da yaşayanlar güzelleştirir’ sözünden yola çıkarak Gökçeada Belediyesi, Gökçeada'da yetişen ve üretilen ürünlerin daha geniş tanıtımı için çıkılarak düzenlenen festivalin ikincisi geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Festivale birçok ilden gelenler  olduğu gibi, ilçemizden de gezi düzenleyip katılanlar oldu. Eğitim-İş Gelibolu Temsilciliği Gökçeada’ya gezi düzenleyerek hem Gökçeada gezisi yaptılar hem de geleneksel ot festivaline katıldılar.
Gelibolu Eğitim-İş Temsilcisi Burcu Topçu’nun düzenlediği ve 50 üyenin katıldığı Gökçeada gezisinde Kaleköy, Yıldız Koyu Kaşkaval Kayalıkları, Zeytinli Rum Köyü Agios Georgios Kilisesi Hristiyan Ruhani Lider Barthelomous’un doğduğu köy ve Madamın Dibek Kahvesi, Tepeköy Çinaraltı 625 senelik çınar ve semadirek ada manzarası, Uğurlu Köyü sahili ve Gökçeada limanı gezildi. 
Festivalde Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Eğitim-İş üyeleri ile görüştü ve festivali ziyaretlerinden dolayı Eğitim-İş üyelerine teşekkür etti. Gelibolu Eğitim-İş Temsilcisi Burcu Topçu düzenledikleri gezi hakkında yaptığı açıklamada; “Eğitim-İş olarak düzenlediğimiz Gökçeada gezisinde, geziye ücretsiz araç ve feribot geçisi olanağı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Özacar’a ve Belediye Meclis Üyesi Deniz Cankara’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. Haber: Cevriye ŞAHİN 

Kaynak:http://ayyildizgazetesi.net/egitim-is-ten-gokceada-gezisi/1588/

gökçeada eğitim iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”