Öğretmenler, İl İçi Atama Duyurusu Bekliyorlar

Öğretmenler MEB'den, 2018 Yılı İl İçi Atama Duyurusu Bekliyorlar.

Öğretmenler, İl İçi Atama Duyurusu Bekliyorlar

2017-2018 eğitim-öğretim yılının sonuna doğru yaklaşıyoruz. Dönem sonunun yaklaşmasıyla öğretmenlerin de tayin talepleri alınmaya başlanacak. Peki öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvuruları ne zaman alınacak? MEB Öğretmen grubu üyesi öğretmenler, sık sık il içi yer değiştirme tarihlerini sormaktadırlar. Her yıl mayıs ayında duyurusu yapılan atamalar için şu ana kadar MEB'den herhangi bir açıklama yapılmadı. önceki tayin dönemlerini incelediğimizde il içi atama başvurularının mayıs aylarında yapıldığını görüyoruz. Özellikle mayıs ayının 3. ve 4. haftalarında MEB tarafından il içi yer değiştirme başvuruları alınıyor.

Yakın bir zaman içerisinde duyurunun yapılmasını bekliyoruz. Öncelikle il milli eğitim müdürlükleri tarafından il içi öğretmen ihtiyaç listeleri açıklanacak, ardından da MEBBİS üzerinden il içi yer değiştirme başvuruları yapılacak. Atama sonuçları ise tahminen Haziran başında açıklanacak. İlişik kesme işlemlerinin de 2. dönemin sona erdiği 8 Haziran tarihinden itibaren yapılması bekleniyor. İl içi yer değiştirme ile ilgili haberleri güncel olarak  takip edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme